Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-11 17:46:46

Kaktus
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 24
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:
Wiek:
Ilość RP:
Oceń swój poziom RP:
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:
Podaj swoje UID na serwerze:

Offline

#2 2017-01-11 18:22:04

Arkusss
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Arkadiusz
Wiek:za 6 miesiecy 15
Ilość RP:149
Oceń swój poziom RP:Troche mały
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Nazywam się Arkadiusz . Mam 14 lat ,czyli chodzę do 2 gimnazjum. Moim hobby jest muzyka oraz granie w gry . Nienawidzę się uczyć,ale mus to mus . Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej słucham pop
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Na razie nie
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:Na dobry
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:2-3 godziny
Podaj swoje UID na serwerze:165

Offline

#3 2017-01-11 18:28:07

Sferu
◇♡◇♡ADMINISTRATOR♡◇♡◇
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 7
Windows XPMaxthon 4.4.6.1000

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię: Dawid
Wiek: 14
Ilość RP:  1989 - wciąz rośnie
Oceń swój poziom RP: 8-9 / 10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane: Mam na imię Dawid, mam 14 lat, mieszkam w malej miejscowosci w wojewódzctwie Warmińsko-Mazurskim. Interesuję się Głównie wszystkim co jeździ [dblpt]D, umiem praktycznie wszystkim jeździc. Jestem Administratorem na tym serwerze [dblpt]). Administracja mnie zna, więc uważanm ze sie nadaje na lidera.
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane: Jestem ogarniętą osobą, znam sie na RP. Jestem lubiany przez graczy, z tego powodu ze na co dzien im pomagam jako Administrator. W wolnym czasie nie mam co robic, więc chcialbym miec swoją frakcje. Już bylem w SAPD, ale frakcje zostaly zawieszone.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?: Tak, jak wyzej wspomnialem juz bylem w SAPD.
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?: No jak widac. 9/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę: Raczej dużo, Jestem administratorem, musze byc aktywny.
Podaj swoje UID na serwerze: 67

Offline

#4 2017-01-11 18:33:46

Kapec6969
♤♤Support♤♤
Skąd: Poznań
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 30
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię: Bartosz
Wiek: 15 lat
Ilość RP: 1536
Oceń swój poziom RP: 9/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane: Mam na imie Bartosz i chodze do 2 klasy gimnazjum w Poznaniu. Jestem moderatorem na serwerze. Interesuje sie bardzo motoryzacja
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane: Bylem 2 razy w SAPD i wiem jak to prowadzic. Umiem dobrze odgrywac RP. Obiecuje ze nie bedzie wstydu jak bede liderem.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?: 2 razy
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?: 9/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę: 5-10h dziennie.
Podaj swoje UID na serwerze: 10
Online


oTOOymh

Offline

#5 2017-01-11 18:37:22

zdzichu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 10
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Sebastian
Wiek:za 7 miesięcy 16 lat
Ilość RP:100
Oceń swój poziom RP:Troche małe
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Nazywam się Sebastian . Mam 15 lat ,czyli chodzę do 3 gimnazjum. Moim hobby są komputery oraz granie w gry . Nienawidzę się uczyć,ale musze. Gram w różne gry - nie ograniczam się do jednej gry a są nimi:GTA San Andreas,Lague Of legend,Minecraft ,ale najczęściej gram w  Gta San andreas
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Na razie nie
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:Na średni
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:2-3 godziny
Podaj swoje UID na serwerze:194

Ostatnio edytowany przez zdzichu (2017-01-11 18:38:25)

Offline

#6 2017-01-11 18:41:27

koxbot
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Maciej
Wiek:18
Ilość RP:1277-wciaz rosnie
Oceń swój poziom RP:8/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Dzień dobry mam na imie Maciej. Moje zainteresowania to sport i gry komputerowe. Lubię piłkę nożną oraz MTA
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:Poniewaz lubi pomagac ludziom w potrzebie.W nocy jak i za dnia ginie duzo osob tagze potrzebuje pomocy.Mysle ze jak byscie mnie przyjeli to byscie byli zadowoleni
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Tak
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:7/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:w ciagu tygodnia moge spedzic 2h
Podaj swoje UID na serwerze:74

Offline

#7 2017-01-11 18:51:56

MrRex
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię: Patryk
Wiek: 15
Ilość RP: Obecnie: 124 - Wcześniej: 1256
Oceń swój poziom RP: Nawet nawet
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane: Jestem niefajnym powalonym dzieciakiem. Kocham was, a najbardziej Kapcia. Jestem gejem i pedałem. I nie wiem co jeszcze.
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane: Bo chcę pomagać. Będę się spełniał jako Lider SAPD. Będę ścigał przestępców.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?: Tak
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?: 10/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę: Dużo
Podaj swoje UID na serwerze: 56

Ostatnio edytowany przez MrRex (2017-01-11 18:52:56)

Offline

#8 2017-01-11 18:55:44

koxbot
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

koxbot napisał/a:

Imię:Maciej
Wiek:18
Ilość RP:1277-wciaz rosnie
Oceń swój poziom RP:8/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Dzień dobry mam na imie Maciej. Moje zainteresowania to sport i gry komputerowe. Lubię piłkę nożną oraz MTA
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:Poniewaz lubi pomagac ludziom w potrzebie.W nocy jak i za dnia ginie duzo osob tagze potrzebuje pomocy.Mysle ze jak byscie mnie przyjeli to byscie byli zadowoleni
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Tak
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:7/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:w ciagu tygodnia moge spedzic 2h a w weekend cala sobote i niedziele
Podaj swoje UID na serwerze:74

Offline

#9 2017-01-11 19:52:05

BoskIGr
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 18
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Kubuś <3
Wiek:15
Ilość RP:1k okolo
Oceń swój poziom RP:9/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Mam na imię Kuba. Interesuję się muzyką oraz motoryzacją. Jestem osobą uczciwą i szczerą. Lubię pomagać innym. Szybko się uczę nowych rzeczy. Zawsze to co robię wykonuję dokładnie i starannie. Lubię pracować z innymi w grupach, potrafię się podporządkować rozkazom. Jestem spokojny, ,,prawie" nie używam wulgaryzmów i wyzwisk. Nigdy się nie poddaję bo wiem żeby coś osiągnąć trzeba na to zapracować. Potrafię przyznać się do swoich błędów i przyjąć konsekwencje.
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:Myślę, że zasługuję na tą posade sapd ponieważ bardzo dobrze znam ten serwer jako iż jestem administratorem, sporo czasu spędziłem na nim oraz na forum. Jestem uczciwy, dobrze znam regulamin i zasady serwera. Jestem pewien, że poradzę sobie z Liderem  i nie poddam się. Potrafię przyznać się do swoich błędów, wyciągnąć z nich naukę i przyjąć godnie ich konsekwencje. Jestem wytrwały w dążeniu do celu, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem tolerancyjny wobec innych osób, potrafię wysłuchać obu stron konfliktu, a nie osądzać z góry. Wiem co wiąże się z objęciem tej rangi i że jest to wielka odpowiedzialność lecz chciałbym przyłożyć się w pewnym stopniu do rozwoju serwera. Pragnę pomagać i umilać innym rozgrywkę, między innymi Byłem funkcjonariuszem SAPD na pewnym serwerze. Myślę że swoją osobą mógłbym wnieść coś dobrego do służb mundurowych. Chce aby każdy gracz widział we mnie osobę pomocną sapd jak i administratora, do której zawsze można napisać.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Oczywiście
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:9/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:2/3 godziny około weekendy 5/6 godziny
Podaj swoje UID na serwerze:5


85625335868370277122.png

Offline

#10 2017-01-11 19:57:23

PolskaPetarda
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Tomek
Wiek:14
Ilość RP:443 z czasem się zwiekszy [dblpt]D
Oceń swój poziom RP:7/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Mam na imię Tomek. Mam 14 lat i chodze do 2 gimnazjum. Lubie popykać w gierki . Moim hobby jest piłka nożna i ogółem interesuje się policja i chciałbym byc liderem SAPD w mta ;]
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:Ponieważ jestem ogarnietą osobą . Co nieco znam się na RP . I myślę , że dobrze bym sie sprawował na bycie liderem w SAPD
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:W grze akurat jeszcze nie ale jakbyscie mnie przyjeli to tak [dblpt]D
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:9/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:4-7 h
Podaj swoje UID na serwerze:112

Offline

#11 2017-01-11 20:55:04

bartekxm
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Bartek
Wiek:15
Ilość RP:0 Póki co [dblpt]D Nabije to szybko [dblpt]D
Oceń swój poziom RP:Jeżeli mam to ocenić w skali 1/10 to 7/10 może 8/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:Witam, mam na imię Bartek. W tym roku skończyłem 15 lat [dblpt]D. Lubię grać w MTA większość grałem na DayZ lecz powoli mi się nudzą [dblpt][slash]. Zazwyczaj gram w piłkę nożną jest to prawie moje hobby, ale więcej gram w MTA.
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane: Kiedyś byłem liderem TAXI na innym serwerze, którego już nie ma. Byłem w SAPD Vliderem. Znam się co nieco na RP. Myślę, że będzie wszystko Okej.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?: Oczywiście miałem tak jak pisałem wyżej.
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?: Hmm można powiedzieć, że 9/10.
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:Dużo różnie czasem potrafię siedzieć cały dzień a tak to może z 5-9 h jestem nolife XD [dblpt]D
Podaj swoje UID na serwerze:360

Offline

#12 2017-01-11 20:59:31

Mateuszek
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Mateuszek
Wiek:15
Ilość RP:Nabijam ale na starej edycji miałem bardzo duzo i dobrą aktywnosc
Oceń swój poziom RP:9/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwość i 10% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny ,ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie Cs:Go ,połowę mojego serca oddałem piłce nożnej. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:Jestem miły, kulturalny jak i sprawiedliwy. Pomagam innym graczom w stosunku do ich zachowania. Zawsze staram się być online na serwerze. Interesuję się informatyką czyli grami typu. MTA jak i innymi. Często wchodzę na to forum - jednakże mój telefon nie pozwala przeglądać mi dokładnie forum, jednakże zazwyczaj na taty telefonie śmigam. Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na temat policji. Cenię sobie stawianie celów i dążenie do ich realizacji, stąd moja aplikacja do SAPD. Chciałbym móc poznać funkcjonowanie tej frakcji, móc brać udział w różnych działaniach, jakie będą podejmowane. Choć wiem już sporo o frakcjach na serwerze, to jednak nie jest to samo jak poznanie jej struktur od wewnątrz. Uważam, że nadaje się na to stanowisko, bowiem od jakiegoś czasu przyglądam się działaniu waszej frakcji, zostałbym dobrym Liderem i bardzo chciałbym wstąpić w wasze szeregi.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Tak bardzo dużo razy, tez nie raz byłem liderem oraz Administratorem
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:9/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:od 3 do 7 godzin
Podaj swoje UID na serwerze:361

Offline

#13 2017-01-13 18:41:13

reniok
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-13
Liczba postów: 7
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię:Patryk
Wiek:13
Ilość RP:narazie 0 Ale sie zwiększy
Oceń swój poziom RP:9-10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane:jestem Patryk mam 13 lat i lubię grać na tym serwie znam też założyciela choć niewiem czy mnie pamięta.Jestem kultularny,miły,wytrwały,odważny I ogarniam Rp Mam doświadczenie w tych pracach.Chodze to 1 gimnazjum i Nie lubię chodzić do szkoły chyba jak każdy [dblpt]D
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:hmmmm.... Myślę że Duże Doświadczenie znajomość mapy.Ogarniam lubie pracować w grupię lubię też pościgi,kontrole mam znajomość w administracji co sie przyda w SAPD. A chodzi O pytanie "Dlaczego mam cie przyjąć" Mi nie chodzi że mnie każdy ma szanse mnie to nie obchodzi Ale nie mówie że nie chce XD może kiedyś się tylko dostane do SAPD.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?:Tak miałem byłem 4 razy Liderem Frakcji i 8 razy czynnym Sapd,byłem też w innych służbach np. SAMC,Straż Pożarna,ASA
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?:8-10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę:4 h w tygodniu a w weekend do 10 h
Podaj swoje UID na serwerze:411
A Cenna informacja Nie dodajcie tylko bo ktoś dużo napisał każdy powinien mieć szanse Powinniście czytać całe podania [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez reniok (2017-01-13 18:42:28)

Offline

#14 2017-01-13 23:14:49

Klepix123
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Imię: Oskar
Wiek: 15
Ilość RP: 0 (rosnie)
Oceń swój poziom RP: 9/10
Napisz o sobie minimum 3 zdania rozbudowane: Mam na imię Oskar mam 15 lat.Chodzę do szkoły nr 3 oraz mam hobby to zbieranie grzybów.Bardzo lubię jeździć rowerem,jaki zarówno grac w gry komputerowe takie jak mta minecraft itd.
Dlaczego mam cię przyjąć? 3 zdania rozbudowane:Ponieważ mam dużo doswiadczenia z tą frakcją bardzo dużo mam czasu na gry.Jestem miły rozważny,nie podejmuję pochopnych wniosków.Jestem osobą cichą ale ogarniętą.Myslę że się nadam.
Miałeś kiedyś styczność z tą frakcji w grze?: oczywiscie że tak.
Jak oceniasz swój poziom Ortografii?: 8/10
Ile średnio spędzasz czasu dziennie na grę/służbę: mogę cały dzień jeżeli się nie muszę uczyć.
Podaj swoje UID na serwerze: 422

Pozdrawiam Oskar,bardzo bym się chciał dostać tutaj do SAPD.

Offline

#15 2017-01-14 00:54:59

Kaktus
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 24
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Police Departament ( SAPD )

Rekrutacje zamykam, a wyniki poznacie za niedługo! [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot