Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-17 19:14:42

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
WindowsChrome 55.0.2883.87

Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: 
Wiek: 
Od jak dawna grasz na serwerze ?:
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: 
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: 
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):  
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: 




WYMAGANIA:

1.Min. 14-15 lat.
2 Zasady zachowania kultury
3.Zaakceptowania regulaminu


Rekrutacja jest prowadzona do 22.01.2017.

Powodzenia życzy: WhoNext

Ostatnio edytowany przez WhoNext (2017-01-17 19:21:18)

Offline

#2 2017-01-17 19:30:15

Paweł
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-09
Liczba postów: 58
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Paweł
Wiek: 14
Od jak dawna grasz na serwerze ?: miesiąc - dwa miesiące
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Mam na imię Paweł, meiszkam w woj. Wielkopolskim. Lubię piłkę nożną i j. niemiecki. Interesuje mnie wsztsko związane z wojskiem... Po ukończeniu 18 lat planuje iść do wojska.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Miałem styczność na tym serwerze ale tylko jako pracownik SAMC
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie, byłem wyciszyony tylko raz bo testowałem bindy
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Byłem zbanowany raz za obraze administratora bo byłem zdenerwowany szkołą i przesadziłem i miałem zabrane kiedyś prawko za taran, nie zawsze specjalnie.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Od pon - pt 3-6 h a w weekedny od 4 - 9 h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Dlatego jak juz pisałem, interesuje mnie wosjko... Zawsze chciałem być kimś więcej niż tylko graczem na tym serwerze. Lubie pomagać ludziom i panować nad porządkiem publicznym. Jestem wyrozumiały, ale sprawiedliwy i myślę że nie byłbym takim złym pracownikiem. Bardzo zalezy mi na tej pracy. I Obiecuje przestrzegać regulaminu i wyższych rangą.
Dodatkowe informacje: Posiadam TS 3
Bardzo dobrze radzę sobie z w-f
W klasie 4-6 miałem zachowanie bardzo dobre

Offline

#3 2017-01-17 19:55:23

kamilduszak02
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-08
Liczba postów: 18
WindowsOpera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Kamil
Wiek: 15    18 marca 16
Od jak dawna grasz na serwerze ?: 2 miesiące
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):jestem pozytywnym gracze , jestem bardzo miły , mam duże doświadczenie w mta
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):  jeden ban za nic
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: do 3 h do 5 h niezar 7 h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: to jest bardzo odpowiedzialna  praca i chce pomaca ludziom
DODATKOWO:
- miałem już styczność  z podobną frakcjom  SAMC
- posiadam TS
- posiadam sprawny mikrofon
- posiadam FACEBOOK
- posiadam SKUPE
- miałem bardzo dobre zachowanie w podstawówce i gimnazjum

Offline

#4 2017-01-17 20:56:06

Esquuu
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-17
Liczba postów: 5
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Esquu
Wiek: 14
Od jak dawna grasz na serwerze ?:  2017-01-06 o 21:30 [przegrane 3700]
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Nazywam  się Szymon mam 14 lat pochodzę z  okolic Wrocławia . Interesuję się Motoryzacją  i elektroniką . Uwielbiam grać w gru typu MTA ,c S , H1Z1 , HurtWorld , Rust .
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Byłem w ASA wcześniej zanim był reset Frakcji 
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Czasami wyzywanie ale to z  powodów gdy gracze mnie taranowali.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany):   Nigdy to ani to
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: zazwyczaj od 15:00 do  19:00 [z przerwami]
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Ponieważ mam  duże doświadczenie , w miarę ogarniam RP   [me / do]   itp.






Posiadam TS3 Mumble Skype  Sprawny mikrofon

Proszę  o  pozytywne rozpatrzenie podania ;3 z góry dziękuje .

Offline

#5 2017-01-17 21:15:26

Gargamel
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-17
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Maciej
Wiek: 19 ( kwietniu 20 )
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Od wczoraj (dokladnie od polaczeniu serw)
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Witam nazywam sie Maciej, pochodze z malego miasta Mława. Interesuje sie Wrestlingiem, informatyka. Zajmuje sie czasami Mapowanie nowych obiekty.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Moze ASA to nie SAPD czy RSSA lecz jestem osoba ktora dostosuje sie do danej frakcji.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:  Nie ja zapobiegam tego ;v
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nope 
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:  Co dzien spedzac moge ;D
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:  Czas wkoncu sprawdzic sie jako wojak [dblpt]D

Dodatkowe info:
TS3 posiadam
Ogar jest oraz kultura [dblpt])
Jestem tzw wesolkiem ;v

Ostatnio edytowany przez Gargamel (2017-01-17 21:16:36)

Offline

#6 2017-01-17 22:14:05

Grand
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-17
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Dawid
Wiek: 16 lat
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Od 3 dni
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Nazywam się Dawid, mam 16 lat, interesuję się sportem i motoryzacją.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak, byłem w owej frakcji na innych serwerach.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem jeszcze karany.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 5-10 godzin
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Ponieważ wprowadzę do tej frakcji, jak i na serwer porządek i ład którego do tej pory brakowało.

Offline

#7 2017-01-18 21:03:28

DaXReL
♤♤Support♤♤
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 6
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Bartek
Wiek: 14 niedługo 15
Od jak dawna grasz na serwerze ?: od 4 dni [sred])
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Cześć Nazywam Się Bartek Mam Lat 14 i pół interesuje się Motoryzacją Sportem A Zazwyczaj Piłką Nożną, Piłką Ręczną Jestem spokojnym Człowiekiem nie wyzywam bez powodu Staram się jak mogę pomagać gracza Oraz Nowymi na Serwerze graczami <3
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak Bardzo dobre mam doświadczenie Ponieważ dostał się na lidera ASA ale na innym serwerze bo bylem bardzo ogarnięty i każdy z serwera chciał ze bym był Liderem Asa Doświadczenie Bardzo Dobre <3
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:  Nie Nigdy
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):   Za nic nie byłem karany
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 9h-10h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Ponieważ jestem bardzo ogarnięty w tych sprawach jak ASA Oraz Nowych Pracowników których bardzo brakowało oraz jestem chętny na ta posadę ASA.

Offline

#8 2017-01-18 21:50:33

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Wyniki jednak po zastanowieniu długim myślałem cała noc i dzień i doszedłem do wniosku,że wyniki podam jutro o godzinie 14.Dlaczego taka decyzja ? Bo nie ma lidera SAPD a w ASA jestem sam i przydała by mi się trochę pomoc a graczy przybywa co raz więcej [sred]).

A co do sprawdzenia umiejętności będę zapraszał na kanał TS3

Powodzenia i przepraszam za utrudnienia. Pozdrawia : Lider WhoNext.

Offline

#9 2017-01-18 22:46:45

zdzichu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 10
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja Frakcji ASA.

Imię: Sebastian
Wiek: 16    20 maja 16
Od jak dawna grasz na serwerze ?: tydzień-dwa
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):jestem pozytywnym gracze , jestem bardzo miły , mam duże doświadczenie w mta
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):  zabrane prawko za porzypadkowe tarany tylko 2 razy
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: od 1 h do 3 h nieraz 4h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: to jest bardzo odpowiedzialna  praca i chce pomaca ludziom
DODATKOWO:
- byłem tylko w PSP i chce sprubować coś innego
- posiadam TS
- posiadam sprawny mikrofon
- posiadam FACEBOOK
- posiadam SKYPE
- miałem bardzo dobre zachowanie w podstawówce i gimnazjum

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot