Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-19 18:54:21

Prokox123
◇♡◇♡ADMINISTRATOR♡◇♡◇
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 15
Windows 7Firefox 50.0

Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Witam, z przyjemnością otwieram rekrutację do SAMC.


Czym jest SAMC?

Jest to serwerowa jednostka pogotowia ratunkowego. W naszych szeregach panuje miła, przyjemna i sprzyjająca pracy atmosfera. W naszej jednostce obowiązuje hierarchia (tj. rangi). Przeprowadzane są również różne ćwiczenia/szkolenia/kursy, które z pewnością czynią nasza frakcje elitarną.

Gracze, którzy zostaną wybrani podczas procesu rekrutacyjnego na forum(podania) zostaną dodani do frakcji na rangę Pielęgniarza/ki oraz odpowiednio przeszkoleni. Jeśli dany Pielęgniarz/ka przejdzie wszystkie szkolenia zostanie poddany/a egzaminom końcowym, które zadecydują czy osoba zostanie we frakcji czy tez nie. W oddzielnym temacie poznają datę pierwszego spotkania z ich wykładowcą. W podaniu wspomnij o BP a zwiększysz swoje szansę.



Podania bez wzoru, niekompletne oraz napisane do innej jednostki będą odrzucane i nie brane po uwagę. osoby, które nie posiadają dodatniej reputacji, po dostaniu się do ASAMC wykładowca określi czas, w którym adepci mają uzyskać dodatnią reputację tj. 120 punktów.



Imię:
Wiek:
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania)
Coś o sobie. (min. 3 zdania)
Nick:
UID:
Staż na serwerze:
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?:
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?:
Dlaczego właśnie SAMC?
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:
Jak dobrze znasz RP? 0/10:


PODANIA PISZEMY POD WZOREM !

Offline

#2 2017-01-19 19:29:04

Kapec6969
♤♤Support♤♤
Skąd: Poznań
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 30
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię: Bartosz
Wiek: 15 lat
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania) : Miły. Jednak czasami potrafie się pożądnie zdenerwować
Coś o sobie. (min. 3 zdania) : Mam na imię Bartosz i chodze do 2 klasy gimnazjum w Poznaniu. Bardzo lubie grać w MTA jak w inne gry. Moim hobby jest granie w gry oraz inny sprawy związane z informatykom. Lubie również motoryzacje
Nick: Kapec6969
UID: 10
Staż na serwerze: ok. 4700minut
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: 5-12h. Czasami potrafie w sobote grać od 8 rano do 4 rano następnego dnia ;3
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?: Tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?: Nie
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Nie
Dlaczego właśnie SAMC? Jest to bardzo rozwinieta frakcja do ktorej chcialbym dolaczyc. Jeszcze jeszcze nie bylem w SAMC ale bylem w inny frakcjach np. SAPD/SAFD
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mysle ze mam duzy staz na serwerze. Ogarniam rowniez RP takze nie bylo by problemu podczas jakies akcji.
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 9


oTOOymh

Offline

#3 2017-01-19 21:25:08

Souvenir
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 24
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię: Marek
Wiek: 15
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania): Jestem zwzięty, nie poddaje się, staram się być opanowanym (ale są granice). Staram się być miłym i przyjaznym dla nowo jak i już poznanych ludzi.
Coś o sobie. (min. 3 zdania): Mam na imię Marek, chodzę do 2 gimnazjum. Moje zainteresowania to sport, motoryzacja i informatyka.
Nick: Souvenir
UID: 571
Staż na serwerze: 1182 minut ciągle rośnie.
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: 5-9h dziennie
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:Tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?: Chyba nie.
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Trochę.
Dlaczego właśnie SAMC?: Bo jest to moja ulubiona frakcja w której mam doświadczenie. Nie ma lepszej.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mam doświadczenie, mogę poświęcić dużo czasu na grę. Staram się nie odwalać.
Staram się nie poddawać, podołać każdemu wyzwamiu. Ogarniam w dużym stopniu RP.
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 9

Offline

#4 2017-01-19 21:42:26

Dominos
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię:Dominik
Wiek:17
Jestem szczerą optymistyczną osobą , potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji.Lubie rozmowę w dobrym towarzystwie , często gram w MTA , cs go oraz cs 1.6 . Lubię także grać oraz oglądać piłkę nożną .
UID:13
Staż na serwerze:2200minut+
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: od 4 do nawet 12
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:TAK
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?:Zostałem zkickowany z serwera z góra 3 razy , głownie za AFK , oraz zabierano mi kilku krotnie prawo jazdy za ok.5minut
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?:Nie
Dlaczego właśnie SAMC? Ponieważ chciałbym sprawdzić się w tej roli , nigdy nie byłem członkiem frakcji
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Ponieważ spędzam na tym serwerze dużo czasu , zawszę będę w pogotowiu .
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 7
POZDRAWIAM

Offline

#5 2017-01-19 22:55:37

Hitok
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 1
Windows 8.1Internet Explorer 11.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię:Lukasz.
Wiek:18.
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania)Jestem osobą :Mią, sympatyczną, przyjacielską, koleżeńska.
Coś o sobie. (min. 3 zdania)Nazywam się Lukasz pochodzę z Anglii, a dokładnie z Londynu. Interesuje się sportem, a najbardziej piłka nożna. Uczeszczam do tech.
Nick:Hitok.
UID:17.
Staż na serwerze:3292.
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:Jakieś 4h.
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:Owszem.
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jeśli tak to za co?:Jazda pod prąd (taki ze mnie wariat ;p).
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na co dzień?:Nie, ale mam doświadczenie w udzieleniu 1 pomocy ^^
Dlaczego właśnie SAMC? Dlaczego SAMC Po pierwsze primo, bo lubię pomagać xd po 2 primo mam doświadczenie ;p po 3 primo Podoba mi się ta frakcja.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Ponieważ gram często, a co za tym idzie jeśli bd potrzeba bd jeździł na każde wezwanie. XD
Jak dobrze znasz RP? 8/10:

Offline

#6 2017-01-20 11:32:27

mati1337 OFFICIAL
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-18
Liczba postów: 30
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię:Mateusz
Wiek:14lat
Opisz swój charakter. Jestem osobą miłą uczciwą ogarniętą staram się być dobry dla innych jestem osobą mającą wiele pomysłów gdy cos zacznę dążę do tego by to skończyć
Coś o sobie. (min. 3 zdania) Witam Nazywam sie Mateusz uczęszczam do 2 klasy gimnazjum.Moimi zainteresowaniami są: piłka nożna, rolnictwo, motoryzacja,kostka rubika,oraz gry [dblpt]D
Nick:mati1337
UID:466
Staż na serwerze:aktualnie 2812 minut
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:w tygodniu okolo od 4/6godzin a w wekendy od 8 do 12 godzin
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:Tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?:tak miałem 2 razy zabrane prawo jazdy
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?:nie
Dlaczego właśnie SAMC?:Ponieważ od jakiegos czasu zaczeła mi się podobać ta frakcja bo moge sie wczuć w role ratownika medycznego
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Mysle że własnie mnie możecie wybrać ponieważ jestem osobą pracowitą umiem podjąć się rozkazom oraz wyzwanią oraz gdy podejme cos umiem to skączyć
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 9/10

Ostatnio edytowany przez mati1337 OFFICIAL (2017-01-20 11:34:39)

Offline

#7 2017-01-21 14:33:55

DoktorCypis
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię: Michał
Wiek: 17lat (za 2 miechy 18)
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania)
Coś o sobie. (min. 3 zdania)Witam nazywam się Michał mam 17lat.
Interesuje się motoryzacjią.
Mieszkam w województwie Łódzkim.
Chodze do szkoły zawodowej na Mechanika Samochodowego (2 klasa zawodowa).
W wolnych chwilach lubie siedzieć w garażu i grzebać przy moich motorach czyli Yamaha YZF R 125 TGB R50X i Kingway Coliber lub grać na serwerze Total Story
Nick: DoktorCypis
UID: 570
Staż na serwerze: ponad 1.5k minut
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: od 8h do 12h
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?: TAK
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?: Mama BANA za obraze Admina który odwalał.
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Nie ale brałem udział w wypdaku samochodowym jak rozpedzony wjechałem w auto marki Ople Corsa swoim starym moto czyli MZ CZ 350.
Dlaczego właśnie SAMC? Podoba mi sie ta frakcjia no i przedewszystkim chce pomagać graczą na serwerze.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem uczciwym graczem i miłym jak mnie ktoś nie zdenerwuje.
A tak powracając do tematu chce pomagać graczą.
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 8/10

Offline

#8 2017-01-22 17:27:48

BuczKu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-02
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię:Oskar
Wiek:14
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania):Jestem bardzo pogodną i miłą osobą bardzo szybko zawieram przyjaźnie i jestem miły wobec innych ludzi w realu jak i również w grach nie klne i nie wyzywam ponieważ to nie ładnie [dblpt])
Coś o sobie. (min. 3 zdania)Mam na imię Oskar mieszkam w Kielcach interesuję się piłką nożną i motoryzacją.Znam się na informatyce jak i na Pogotowiu ratunkowym i GOPR.
Nick:BuKu
UID:32
Staż na serwerze:1590 minut (ciągle rośnie)
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:4-5h
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:Oczywiście
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?:Tak za blokowanie tunera na 15 minut prawko
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?:Nie codzień ale chodze na kurs 1 pomocy
Dlaczego właśnie SAMC?:SAMC jest moją pasją od 6 roku życia zobaczyłem w telewizji pewien program o Pogotowiu ratunkowym obejrzałem go i wiedziałem że to jest to.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Dlatego,że jestem doświadczony w tych sprawach i ogarnięty umiem kierować pojazdzami i jestem miły wobec graczy i ogarniam orto.
Jak dobrze znasz RP? 0/10:9/10 każdy może się czasem pomylić [dblpt])


❤ Stały Gracz❤

Offline

#9 2017-01-22 18:24:04

PscEveR
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-08
Liczba postów: 4
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię: Paweł
Wiek: 13
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania) Jestem bardzo miły, nie klne. Nie prowokuję nikogo i nie przezywam się [dblpt])
Coś o sobie. (min. 3 zdania) Mam na imię Paweł. I mam 13lat,  Mieszkam w Województwie Podkarpackim, w niewielkiej wsi. Jestem Miły, lubie grać w piłke. Jeździć na rowerze, grać w koszykówke
Nick: PscEveR
UID:222
Staż na serwerze: 730 minut [dblpt]D
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: 3-4 h dziennie
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?: Oczywiście
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?: Bana nigdy nie miałem.
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Nie.
Dlaczego właśnie SAMC? Ponieważ lubie pomagać ludziom i nie raz byłem w pogotowiu na serwach samp.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ, jestem ogarnięty ogarniam orto. I jestem miły dla osób.
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 9/10 [dblpt])

Ostatnio edytowany przez PscEveR (2017-01-22 18:27:32)

Offline

#10 2017-01-22 20:56:09

SlasheeeR
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię: Kacper
Wiek: 14
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania) Jestem miły uczciwy i sympatyczny. Interesuje się motoryzacją i sportem a dokładnie piłką nożną
Coś o sobie. (min. 3 zdania) Cześć jestem Kacper, mam 14 lat. Moją ulubioną marką jest Ford mustang nawet miałem okazje go zobaczyć na żywo. Piłką nożną interesuję się od małego. W wieku 13 lat zaczełem się interesować freestylem. Odkąd zaczełem oglądać Krzysztofa Golonkę  [dblpt])  zaczełem robić to co on. 
Nick: SlasheeeR
UID: 791
Staż na serwerze:
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: 1-5h
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?: Tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?: Nie byłem za nic karany.
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Nie
Dlaczego właśnie SAMC? Jest to frakcja w której mogłbym pomagać innym w potrzebie. Chciałbym spróbować sił w tej grupie.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem aktywnym i uczciwym graczem. Szybko się uczę. Gdy mam coś zrobić to robię to z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem.
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 8/10

Offline

#11 2017-01-23 16:07:22

zdzichu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 10
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię: Sebastian
Wiek: 16 lat
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania) : Miły. Jednak czasami potrafie się pożądnie zdenerwować
Coś o sobie. (min. 3 zdania) : Mam na imię Sebastian i chodze do 1 klasy technikum w Zabrzu. Bardzo lubie grać w MTA jak w inne gry. Moim hobby jest granie w gry oraz inny sprawy związane z informatykom. Lubie również motoryzacje
Nick: Zdzichu
UID: 194
Staż na serwerze: ok. 2800minut
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: 1-4h.
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?: Tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?: tak:ban za niewiność
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Nie
Dlaczego właśnie SAMC? Jest to bardzo rozwinieta frakcja do ktorej chcialbym dolaczyc. Jeszcze jeszcze nie bylem w SAMC ale bylem w inny frakcjach np.SAFD
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mysle ze mam duzy staz na serwerze. Ogarniam rowniez RP takze nie bylo by problemu podczas jakies akcji.
Jak dobrze znasz RP? 0/10: 9

Offline

#12 2017-01-23 17:42:31

KAMILONO
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-13
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię:kamil
Wiek:13
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania)jestem cierpliwy,lubie motorzacie
Coś o sobie. (min. 3 zdania)lubie ludzi.nienawidze jerzeli ktos przeklina i niemubie jak ktos ciongle wchodzi komus w parade
Nick:kamilono
UID:418
Staż na serwerze:1 miesionc
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:12 13 godzin
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?:byłem za to rze wziołes wziołem sv
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?:tak miałem jak miałem 10 miałem z rodzzinom wpadek samochodowy
Dlaczego właśnie SAMC?bo bardzi sie interesuej tom owsz frakcom
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:lubie ludzi lubie administracie
Jak dobrze znasz RP? 0/10:5/10

Offline

#13 2017-01-23 18:00:09

HajsUu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Imię:Jakub
Wiek:15
Opisz swój charakter. (min. 2 zdania)Jestem rozrywkowym chlopakiem.Moja pasja to youtube
Coś o sobie. (min. 3 zdania)Jestem rozrywkowym chłopakiem,moja pasja to youtube.
Lubie jazde enduro.Lubie pomagac ludziom i szkoda mi takich biednych,pijakow tez znaczy ogladalem filmik na fb i tam byl taki debil ktory no byl "bogaty" i "biedny" i ten "bogaty" do tego "biednego" celowal pistoletem a on sie przestraszyl noi dlatego taki jestem ze tego "biednego" bym najchetniej ze tak powiem przygarnął i ogarnął.
Nick:HajsUu
UID:716
Staż na serwerze:3 dni
Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:12 13 godzin
Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:tak
Czy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jesli tak to za co?:Zabrali mi pare razt Prawo jazdy.
Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na codzień?: Nie
Dlaczego właśnie SAMC?Ponieważ chcialbym sie sprawdzic w nowej Frakcji w ktorej jeszcze nie bylem
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Powiem szczerze i nie bede sie podlizywal Chodzi o zajecie czasu spedzanego na serwerze bo jezdzici i nic nie robic to troche nudy a tak to sobie na wypadki pojezdze i wgl rp poodgrywam

Jak dobrze znasz RP? 0/10:10/10

Offline

#14 2017-01-23 22:24:46

Prokox123
◇♡◇♡ADMINISTRATOR♡◇♡◇
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 15
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Medical Center

Zamykam. Jutro/dziś będą wyniki.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot