Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-21 15:23:17

Zbychu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 41
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Rekrutacja do SAPD

Podania proszę pisać według wzoru podanego poniżej.


Login:
UID:
Wiek:
Coś o sobie:
Coś od siebie:
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:
Dlaczego akurat Ty?:
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:

Offline

#2 2017-01-21 16:42:51

Cheesek
Gracz PlayYourStory
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 45
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: Cheesek
UID: 643 ( o ile się nie myle )
Wiek: 14 prawie 15
Coś o sobie: Siemaneczko mam na imię Bartosz i uczęszczam do II klasy gimnazjum, czyli można wywnioskować, że mam 14 lat. Uwielbiam uprawiać sport, przede wszystkim piłkę ręczną. Mieszkam w woj. Mazurskim. Od roku uczęszczam na treningi piłki ręcznej. Mam czarne włosy oraz piwne oczy, uwielbiam luźne ubrania, lecz jak trzeba założyć "obcisłe" spodnie na jakieś święto no to trzeba Kappa [dblpt])
Coś od siebie: Mam nadzieję iż moje podanie zostanie zaakceptowane.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, potrafię się ustatkować w grupie.
Dlaczego akurat Ty?:Jestem nastolatkiem który potrafi grać w piłkę ręczną dobrze strzelać oraz jeździć po lv,ls,sf. Myślę że nadam się do tej frakcji ponieważ posiadam do niej odpowiedni predyspozycje. Myślę że do policji mógłbym wiele wnieść po przez mój skill czy zachowanie. Mam dobrą pamięć dzięki czemu nie będę posiadał problemów z taryfikatorem czy gwiazdkami. Grałem w dużej ilości gier więc znam wiele taktyk dzięki czemu będę mógł pomóc w pościgach.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:  Tak
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Posiadam.

Pozdrawiam Cheesek.


--------------------------------

Pozdrawiam Cheesek.

Offline

#3 2017-01-21 17:43:05

wek119
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 42.0.2393.137

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: wek119
UID: 187
Wiek: 14
Coś o sobie: Nazywam się Wojtek. Uczęszczam do II klasy Gimnazjum. Jak nie mam co robić gram sobie w GTA / TheForest. Jestem nieśmiały, ale dobrze dogaduje.
Coś od siebie: Mam wielką nadzieję że mnie przyjmiecie ponieważ chciałbym spróbować czegoś nowego
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie mam problemów
Dlaczego akurat Ty?: Dobrze ogarniam mapę, dobrze prowadzę, zawsze chciałem zobaczyć jak to jest być w SAPD i chciałbym spróbować czegoś nowego.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Pewnie

Offline

#4 2017-01-21 18:41:36

kamilduszak02
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-08
Liczba postów: 18
WindowsOpera 42.0.2393.137

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: kamilduszak02
UID: 25
Wiek: 15   18 marca 16
Coś o sobie: jestem bardzo dobrym graczem, w szkole podstawowej i gimnazjum miałem i mam bardzo dobre zachowanie i oceny, znam się dużo na informatyce- mam z niej 6, znam dużo komend w " Total Story " jestem spokojnym graczem, miałem tylko jednego  ban w starej edycji za nic bo podobno staranowałem zdjęciowego na prawo jazd  (play your story ), jestem kulturalnym graczem
Coś od siebie: interesuje się dużo policiom i mam zamiar is do szkoły policyjnej
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: nie
Dlaczego akurat Ty?: interesuje mię  ten zawód  i chce pilnować spokoju na serwer 
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:tak
Ortografia 0/10: 8
Dlaczego SAPD : ponieważ jest to bardzo dobry zawód  w którym można pomagać dużo graczom i pilotować spokoju na serwerze, bardzo bym chciał być w tej frakcji
Znajomość Kodeksu Ruchu Drogowego 0/10: 9

Ostatnio edytowany przez kamilduszak02 (2017-01-21 18:42:05)

Offline

#5 2017-01-21 19:36:55

BizoneG
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:BizoneG
UID:8
Wiek:17
Coś o sobie:Mam na imię Łukasz, mam 17 lat, uczęszczam do Technikum Samochodowego, uwielbiam motoryzację, gry komputerowe oraz dziewczyny, w wolnym czasie pykam na serwerze i mogę nawet od 2 do 6 h dziennie siedzieć nawet w dni szkolne.
Coś od siebie:Naprawdę lubię spędzać czas z graczami serwera 8/10 graczy są ogarnięci, ogarniam temat więc można mnie na spokojnie przyjąć.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie posiadam owych.
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ byłem już w SAPD, ogarniam tę robotę i jestem bardzo dobry w pościgach, jestem na każdym RP jakie są.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Nie.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak.

Offline

#6 2017-01-21 23:58:06

WojekXD
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 25
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: WojekXD
UID: 623
Wiek: 13
Coś o sobie: Nazywam sie Kamil i chodzę do 1 gimnazjum. Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim
Coś od siebie: Jestem od dziecka zainteresowany Policją
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty?: Bo znam się w Policji
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon Tak

Ostatnio edytowany przez WojekXD (2017-01-22 00:01:08)

Offline

#7 2017-01-21 23:59:33

Bestantyk
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: Bestantyk
UID: 740
Wiek:14
Coś o sobie: jestem sprawiedliwy i mysle ze nadaje sie do tego
Coś od siebie: bardzo chcialbym dostac ta prace
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: nie
Dlaczego akurat Ty?: poniewaz jak juz wczesniej pisalem jestem sprawiedliwy no i niezastapiony
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: poniekad
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: tak

Offline

#8 2017-01-22 00:10:28

Forghar
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 1
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:Forghar
UID:767
Wiek:16 w sierpniu 17
Coś o sobie:Jestem Adam mam 16 lat, uczęszczam do technikum informatycznego. Interesuje się piłką i różnymi sportami.
Coś od siebie:Naprawde ten serwer jest bardzo fajny i chciałbym brać większy udział w jego rozwoju. Na serwerze mogę spotkać miłych i ogarniętych graczy co mnie bardzo cieszy.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie
Dlaczego akurat Ty?:Jestem miły, ogarnięty dobrze odgrywam RP oceniłbym na 6,7/10 Oraz dobrze bym się sprawował oraz dużo czasu spędzał na służbie.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak

Offline

#9 2017-01-22 17:27:45

KAMILONO
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-13
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:kamilono
UID:418
Wiek:12,5
Coś o sobie:jestem bardzi zrozumiały
Coś od siebie:niemam niec do niekogo z was kocham wasz serwer
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:nie
Dlaczego akurat Ty?:mam bardzi wszeszne odeznanie w spdi i dosyc ogarniam tom frkcie
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:tak

Offline

#10 2017-01-22 17:34:17

DIKEJ
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 52
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: DIKEJ
UID: 596
Wiek: 19lat
Coś o sobie: Mam na imię maciej, pochodzę z poznania interesuję się rowerami typu bmx.
Coś od siebie:Jestem miły, ogarnięty, oraz lojalny wobec wszystkich.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:
Dlaczego akurat Ty?: Trudzne pytanie  [dblpt]D lubię wyzwania i chciałbym się dostać do tej frakcji żeby się czegoś nauczyć.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:  Tak,gdyż w moim chobby ( Straż pożarna) często gadamy z policją na jakiś akcjach.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak, mam.

Offline

#11 2017-01-22 20:16:48

Meczju1
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-22
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 42.0.2393.137

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: Meczju1
UID: 494
Wiek: 14 Lat
Coś o sobie: Jestem miły sprawiedliwy i uczciwy
Coś od siebie: Myślę że sie do tego nadaję
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: nie
Dlaczego akurat Ty?: Lubie być policjantem i na innych serwerach miałem SAPD
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#12 2017-01-22 22:09:45

zdzichu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 10
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: zdzichu
UID: 194
Wiek: 16 prawie 17
Coś o sobie: Siemaneczko mam na imię Sebastian i uczęszczam do technikum w profilu mechanika, czyli można wywnioskować, że mam 16 lat. Uwielbiam uprawiać sport, przede wszystkim piłkę norżną. Mieszkam w woj. Śląskim. Od 2 lat uczęszczam na treningi piłki nożnej. Mam czarne włosy oraz brązowe oczy, uwielbiam luźne ubrania, lecz jak trzeba założyć "obcisłe" [dblpt](
Coś od siebie: Mam nadzieję iż moje podanie zostanie zaakceptowane.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie.
Dlaczego akurat Ty?:Jestem nastolatkiem który potrafi grać w piłkę norżną dobrze strzelać oraz jeździć po lv,ls,sf. Myślę że nadam się do tej frakcji ponieważ posiadam do niej odpowiedni predyspozycje. Myślę że do policji mógłbym wiele wnieść po przez mój skill czy zachowanie. Mam dobrą pamięć dzięki czemu nie będę posiadał problemów z taryfikatorem czy gwiazdkami. Grałem w dużej ilości gier więc znam wiele taktyk dzięki czemu będę mógł pomóc w pościgach.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:wczęsci wujek jest policjantem
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Posiadam.

Pozdrawiam zdzichu.

Offline

#13 2017-01-23 20:53:46

Kozak
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 32.0.1948.25

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:vin.Disel
UID:701
Wiek:15 ( w marcu 16)
Coś o sobie:Cześć mam na imię Mateusz jestem uczniem III klasy gimnazjum.Lubię Sobie pograć w piłkę nożną i pograć na kompie [dblpt]).
Coś od siebie:Pozdrawiam Cały Skład SAPD,Administrację i wszystkich graczy Total Story
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie
Dlaczego akurat Ty?:Sądzę,że nadaje się do tej frakcjii ponieważ byłem w SAPD.Lubię odgrywać RP jako Policjant
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Tak interesuje mnie ten zawód po ukonczeniu gimnazjum ide do mundurówki.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak Posiadam ts3 i mam sprawny mikrofon

Offline

#14 2017-01-23 21:55:19

FaceTQ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 18
Windows 8.1Opera 42.0.2393.137

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:FaceTQ
UID:595
Wiek: 16 (rocznikowo 17)
Coś o sobie: Witam jestem Marek, aktualnie mam lat 16 i uczęszczam do Technikum o profilu informatycznym. Interesuję się motoryzacją, e-sportem oraz służbami mundurowymi.
Coś od siebie: Mam nadzieję ,że to podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone oraz przyjęte.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty?: Wybrałem tę frakcję ponieważ posiadam już długoletnie doświadczenie. Jestem  osobą, której łatwo podporządkować się do rozkazów wyższej rangi. Także poziom mojego RP nie jest na niski poziomie ale wręcz na wysokim. Nie jestem osobą, która preferuje odwalanie na służbie lecz sumiennie wykonuje swoje obowiązki.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją? Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#15 2017-01-24 00:24:53

Kozak
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 32.0.1948.25

Odp: Rekrutacja do SAPD

Kozak napisał/a:

Login:vin.Disel
UID:701
Wiek:15 ( w marcu 16)
Coś o sobie:Cześć mam na imię Mateusz jestem uczniem III klasy gimnazjum.Lubię Sobie pograć w piłkę nożną i pograć na kompie [dblpt]).
Coś od siebie:Pozdrawiam Cały Skład SAPD,Administrację i wszystkich graczy Total Story
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie
Dlaczego akurat Ty?:Sądzę,że nadaje się do tej frakcji ponieważ byłem w SAPD.Lubię odgrywać RP jako Policjant
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Tak interesuje mnie ten zawód po ukonczeniu gimnazjum idę do szkoły mundurowej na Policjanta
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak Posiadam ts3 i mam sprawny mikrofon

Offline

#16 2017-01-24 09:49:43

Zbychu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 41
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Rekrutacja OFF

@L

Offline

#17 2017-01-27 13:03:29

llegolas999
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 5
WindowsOpera 42.0.2393.351

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: llegolas999
UID: 607
Wiek: 16
Coś o sobie: Mam na imie Dominik. Mam 16 lat. Chodze do Technikum Budowlano-Drzewnego. Jestem kuzynem Maciej (DIKEJa). Lubie grać. Lubie odgrywac akcje RP, zawsze chciałem dostac sie do SAPD.
Coś od siebie: Interesuje sie w zyciu realnym autami policyjnymi ktore sa w USA.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, nie mam.
Dlaczego akurat Ty?: Ja, ponieważ wiem ze dam sobie rade, lubie odgrywac RP. Byłem juz nie raz w SAPD np. na duzym serwerze na platformie MTA. Bardzo dobrze dogaduje sie z innymi ludzmi, nie mam problemów zeby sie podporzadkować wyzszego stopnia od mojego. Bardzo licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Dominik [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Mam ponieważ moj Wujek jest Policjantem i duzo mi mowi o niej. Nawet pare razy przewiózł mnie.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: tak posiadam tsa i sprawny mikrofon

Offline

#18 2017-01-27 18:16:26

DaWiDo
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 3
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:DaWiDo
UID:1116
Wiek:15
Coś o sobie: Elo jestem Dawid co mogę powiedzieć o sobie mam 15 lat interesuję się motoryzacją w wakacje pracuje w warsztacie ogólnie wesoły dogaduje się z innymi w wolnym czasie śmigam na motorowerze [sred])
Coś od siebie:Mam nadzieje że zostanę przyjęty
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Kiedyś byłem w poli ale mam nadzieję że przypomnę wszystko
Dlaczego akurat Ty?:lubię ten zawód mam w rodzinie policjantów [2] i chciał bym pilnować porządku serwera [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:tak ja mówiłem mam [2] policjantów w rodzinie.Ale z złymi sprawami nie [sred])
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak

Offline

#19 2017-01-27 18:24:48

kondziu1236
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: kondziu1236
UID: 857
Wiek: 16
Coś o sobie: Na imię mam Konrad, mieszkam w okolicy Katowic, chodzę do 3 gim, lubię grac w mta [dblpt]D
Coś od siebie: Chciałbym spróbować w sapd, zawsze jest to zdobywanie nowych doświadczeń.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie mam problemu
Dlaczego akurat Ty?: Nie wiem [dblpt]D, chciałbym spróbować doświadczenia z sapd [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Ts posiadam, mikrofon również.

Offline

#20 2017-01-27 19:04:18

Zbychu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 41
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Rekrutacja OFF!

Wiadomość dodana po 28 min 01 s:
To tak Otwieram Rekrutacje!!

Offline

#21 2017-01-27 19:42:56

DaWiDo
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 3
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Czyli jest czy nie xD

Offline

#22 2017-01-27 22:17:34

xdawideekTM
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 10
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: xdawideek
UID:737
Wiek:14
Coś o sobie:Cześć ! Mam na imię Dawid tak jak wspomniałem , mam 14 lat. Interesuje się frakcjami typu SAPD/SAMC na serwerach RPG , oraz gram na gitarze już 5 lat [sred]) Oraz trenuje piłkę nożną w klubie Wisła Kraków [dblpt])
Coś od siebie: Jestem miłym , głupkowatym oraz mądrym chłopakiem :DD 
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie mam problemu , bardziej wole się czegoś nauczyć od wyższej rangi [dblpt])
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ mam doświadczenie w tej frakcji , byłem na wielu serwerach typu RPG i dobrze się tam sprawowałem. Znam się trochę na tej frakcji z życia , ponieważ mój wujek jest w policji , raz pokazywał mi jak ta praca jest ciężka [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Można tak powiedzieć ,ale na mandatach sie znam XD
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak

Offline

#23 2017-01-27 22:50:12

Szajni
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 21
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: Shine.
UID: 1110
Wiek: 14 lecz, nie mam mutacji. Mam nadzieje ze to nie przeszkadza.
Coś o sobie: Jestem Adrian mam 14 lat, Pochodzę ze Śląska, dokładnie z tzw. stolicy Śląska Katowic. Moim ulubionym raperem jest Magik, słucham go od dawna, i czasami mi przykro że owy raper popełnił samobójstwo. Interesuję się policją, programowaniem, webmasteringiem
Coś od siebie: Mam duże doświadczenie w SAPD, znam podstawowe manewry SAPD.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, wykonuję wszystko jak trzeba.
Dlaczego akurat Ty?: Mam dużo styczności z policją, ponieważ mam siostrę policjantkę.  Jak wspomniałem, znam manewry SAPD co jest bardzo dużym plusem myślę. Bardzo chciałbym być akurat tutaj, bo to wyjątkowy, fajny serwer który bardzo mi się spodobał. Dobrze ogarniam RP. Nie ma ze mną problemów, jestem uczciwy. Jak coś zaczynam to zawsze skończę. Pościgi ? Wykonuję bardzo dobrze, wiem co zrobić aby podejrzany został jak najszybciej zatrzymany.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak, siostra policjantka
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Owszem, posiadam.

Mam nadzieję że się dostanę.
~Z poważąniem Shine.

Offline

#24 2017-01-28 00:21:21

Nexonn
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login:Nexon
UID:808
Wiek:14 rocznikowo 15
Coś o sobie:Jestem Patryk mam 14 lat i z tego wnioskować można ze chodzę do 2 gimnazjum /mam dużo marzeń jak i zainteresowań/interesuje się bronią palną jak i ich atrapami / uwielbiam motocykle / Moje marzenia to Yamaha ZX8R , moim marzeniem jest jeszcze założyć rodzinę mieć dzieci i porostu mieć swój dom i żeby wszystko dobrze mi się okładało/teraz powiem coś o moim charakterze jestem miły , raczej nie odwalam , jestem uczciwy  , raczej próbuje dotrzeć do celu jaki sobie nadałem , jestem przyjazny raczej wole szukać większej ilości przyjaciół niż siedzieć przy dwóch czy jednym.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze zostanę przyjęty i ze zaufacie mi powierzając prawa do służby i Przyrzekam ze dam wszystko o ciebie nie zawiedziecie się na mnie i obiecuje ze dotrzymam tego wszystkiego.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: oczywiście ze tak/ bo co to za głupota podważać rad mądrzejszego ?
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego Ja hm lubię bezpieczeństwo a SAPD kojarzy mi się z bezpieczeństwem z przyjemnością pomagam z tak zwanym bananem na twarzy i bardzo milo mi jest jak mi ktoś dziękuje lub pochwala a W SAPD mam szanse się wykazać.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: nie bardzo.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Oczywiście ze tak

Offline

#25 2017-01-28 00:25:06

grzeslos
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 14
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Login: grzeslos
UID: 1015
Wiek: 15
Coś o sobie: Jestem Grzegorz, pochodzą z województwa opolskiego. Lubie słuchać muzyki i grać w gry.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi? Nie, wykonuję wszystko co osoba wyżej postawiona mi rozkaże.
Dlaczego akurat Ty? Znam kilka manewrów SAPD. Bardzo chciałbym tutaj się dostać ponieważ mam kolegę w SAPD i chciałbym razem z nim patrolować San Andreas.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją? Nie.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon? Naturalnie, standardowe narzędzie każdego pracownika SAPD.
Mam nadzieję że się dostanę. Pozdrawiam grzeslos.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot