Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-24 16:54:06

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
WindowsChrome 55.0.2883.87

Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Witam bardzo serdecznie powracamy z następna rekrutacją do Army San Andreas nastąpiły przykre sytuacje z której wynikło ,że dwie osoby ze służby musiało zostać wydalone.

A więc zapraszam do składania podań pod tym tematem już od razu mówię na wstępie zrekrutujemy tylko czy aż (2 osoby) oczywiście jak będzie większa ilość slotów i będzie potrzeba więcej jednostek poinformuje o kolejnych rekrutacjach.


Imię:
Wiek:
Od jak dawna grasz na serwerze ?:
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Akceptujesz Regulamin ?: 
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:



WYMAGANIA:
1.Min. 14-15 lat.
2 Zasady zachowania kultury
3.Zaakceptowania regulaminu
4.Wchodzenie na Serwer


REKRUTACJA TRWA DO JUTRA DO GODZINY 17 !!!


Życzę powodzenia !!

Pozdrawiam: Lider Army San Andreas WhoNext

Ostatnio edytowany przez WhoNext (2017-01-24 17:01:11)

Offline

#2 2017-01-24 17:01:57

KAMILONO
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-13
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię:kamilono
Wiek:14
Od jak dawna grasz na serwerze ?:od 1 miesionca
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):mam cierpliwe nerwy,odrazu reaguje na wezwanie,słucham wyszych rang od siebie
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:niezabardzo
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):nie
Akceptujesz Regulamin ?: tak
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?:13 12 godzin
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:lubie asa i serwer i jest miły w cztanieu wasz regulamin
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:tak

Offline

#3 2017-01-24 21:33:30

HajsUu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię:Jakub
Wiek:14 (15)
Od jak dawna grasz na serwerze ?:4 dni
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):Jestem rozrywkowym chlopokiem ,Mam dwie pasje pierwsza pasja to youtube druga to enduro
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:TAk
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nic
Akceptujesz Regulamin ?: tak
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: w tygodniu 4-5 weekend 8-12
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:Ponieważ chce też nagrac odcinkow troche z sluzby ASA i planuje w relanym zyciu pojsc do wojska i chcialbym zobaczyc jak to jest w grze
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: tak

Offline

#4 2017-01-24 22:16:40

PoisoNeq
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 29
WindowsOpera 42.0.2393.137

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Karol
Wiek: 16
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Od dzisiaj, lecz GM mam w pełni ogarnięty.
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Nazywam się Karol, mieszkam w Łodzi i uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum. Nie toleruję chamstwa oraz prostactwa, staram się to tępić na każdy możliwy sposób. Regularnie dbam o swoją sylwetkę uczęszczając dwa razy w tygodniu na siłownie, a w niedzielę na basen.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Tak, nawet bardzo duże.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nigdy.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karany.
Akceptujesz Regulamin ?:  Oczywiście.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: W tygodniu 4-6h, a w weekendy nawet do 10h.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Jestem idealną osobą na te stanowisko. ASA potrzebuje osób odpowiedzialnych i nie zmieniających frakcji jak skarpetki, a ja właśnie taką osobą jestem. Bardzo chciałbym zobaczyć jak to jest piastować tę funkcję. Do tego jestem świeżą i otwartą osobą na jakąkolwiek pomoc w rozwijaniu serwera, np. poprzez nagranie reklamy albo wykonanie amatorskiego loga w łatwych programach graficznych.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Tak.

Offline

#5 2017-01-24 23:45:13

Nexonn
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię:Patryk
Wiek:14 rocznikowo 15
Od jak dawna grasz na serwerze ?:od miesiaca
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):jestem mily / malo konflikotowy /robie raczej wszystko starannie [dblpt]D
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:tak mialem doswiadczenia na 4life bylem w SAFD a w pylife bylem w OSP
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:nie jescze niebylo takiego przypadku
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):tylko 2 razy prawojazdy.
Akceptujesz Regulamin ?: tak
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?:ja na gre poswiecam okolo w mta to 5 ha a na sluzbie bede spedzal 4 h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:poniewarz wojsko mi sie bardzo dobrze kojarzy dlaczego bo kojarzy mi sie to z bezpieczenstwem i obronom a ja lubie pomagac innym i bardzo chcialbym dostac sie do ASA ale to juz w waszych rekach czy mnie wybierzecie ;D
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:Tak

Offline

#6 2017-01-25 11:40:17

eseKowal
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 2
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Michał
Wiek: 14
Od jak dawna grasz na serwerze ?: od trzech dni.
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Jestem osobą stanowczą, która umie dogadać się z innymi. Mam poczucie humoru a co najważniejsze dużo czasu na grę. Znam się na żartach i mam dystans do siebie, umiem pracować w grupie.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: SAPD na PYLu, kiedyś SAPD na jednym pseudolku.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): 1 raz miałem prawko, około 2 warny.
Akceptujesz Regulamin ?: Tak.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 2-5 godzin.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Chcę spróbować czegoś nowego, nigdy w wojsku nie byłem a przecież musi być ten (pierwszy raz [dblpt]D)
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Tak.

Offline

#7 2017-01-25 15:00:21

Max232
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 42.0.2393.137

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Eryk
Wiek: 14
Od jak dawna grasz na serwerze ?: gram od kilku miesięcy ( 2 )
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): witam mam na imię Eryk mam 14 lat chodzę do 2 gim . interesuje się e-sportem bronią i tego typu klimatem. bardzo lubię zwierzęta ( zwłaszcza psy i koty ) lubię pomagać inny ( nie zawsze wychodzi mi to [dblpt]( )
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: niestety nie 
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): 2 razy ostrzeżeniem ( raz bo jechałem na skróty ) a drugie to przez to że ktoś pomyli ID
Akceptujesz Regulamin ?:  Tak jak najbardziej
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 4-7 godzin w soboty i niedziele więcej
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: ponieważ chce iść w tamtym kierunku i jest to moim zainteresowaniem
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:Tak jak najbardziej

Ostatnio edytowany przez Max232 (2017-01-25 15:00:49)

Offline

#8 2017-01-25 16:36:43

xdawideekTM
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 10
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Dawid
Wiek: 14
Od jak dawna grasz na serwerze ?: ok. 7dni
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):Cześć mam na imię Dawid , jestem 14 latkiem oraz interesuje się : Piłką nożna Wojskiem Polskim oraz innymi pracami związanymi z  prawem [sred]) Gram na gitarze [sred])
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Tak mam doświadczenie , niewielkie ,ale mam.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie zakłócam prace serwera [sred])
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karanany [dblpt])
Akceptujesz Regulamin ?:  Tak
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 3-4 h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Ponieważ mam trochę doświadczenia oraz interesuje się tym zawodem w prawdziwym życiu [dblpt])
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Mam ts3 , lecz mikrofon mi jakos nie wyczuwa ;/ próbowałem wszystko WhoNext wie o co chodzi [dblpt]D
Pozdrawiam Dawid ! [dblpt]D

Offline

#9 2017-01-25 17:56:47

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Rekrutacja:

OFF.

Pozdrawiam: Lider Army San Andreas.

Wiadomość dodana po 06 min 48 s:
Miałem trudny bardzo wybór bo tylko 2 osoby otrzyma posadę i nikogo nie chcę skrzywdzić ale musiałem wybrać osoby,nie wybierałem których lubię.

A więc posadę otrzymują następujące osoby tak jak:

1.Nexonn
2.PoisoNeq


Co do reszty,wasze podania były też super napisane.I nie poddawajcie się walczcie dalej !! Powodzenia wam życzę w grze i innych rekrutacjach !!

Zapraszam na szkolenie o godzinie 17:30.

Pozdrawiam: Lider Army San Andreas WhoNext

Ostatnio edytowany przez WhoNext (2017-01-25 17:57:09)

Offline

#10 2017-01-25 18:05:44

Max232
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 42.0.2393.137

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

kur** [dblpt](

Offline

#11 2017-01-27 16:45:18

Kompisowo24
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 53.0.2785.116

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Bartłomiej
Wiek: 14
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Od tygodnia
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Nazywam się Bartłomiej, uczęszczam do gimnazjum z profilem matematyczno informatycznym. Jestem wysokim i szczupłym człowiekiem jak na wiek. Mam brązowe oczy, brązowe włosy. Zazwyczaj mam codziennie uśmiech na twarzy ale są dni takie w których nie mam go. Jestem człowiekiem szczerym, otwartym i inteligentnym. Moimi najlepszymi cechami to że jestem przyjacielskim, miły i potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji. Nie potrafię się nudzić zawszę znajdę jakieś ciekawe zajęcie. Ale jak każdy człowiek posiadam wady. Na przykład czasami mam zły dzień i wtedy potrafię obrazić kogoś ale potem wraca to do normy. Moje zainteresowania to E-Sport, gra w piłkę nożna i ping-ponga. Bardzo lubię słuchać rap a najbardziej Enimena. Bardzo lubię poznawać nowe znajomości przez Internet i je utrzymywać bardzo długo. Jestem osobą bardzo komunikatywną, myślę ze bym się potrafił zachować w każdej sytuacji. Nigdy się nie poddaje zawszę dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Akceptujesz Regulamin ?: 
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: Na serwerze poświecę codziennie 4h a na służbie około 2.5h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Jestem aktywny, słucham się innych jeżeli jest taka potrzeba. Nie daje się sprowokować.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Oczywiście

Offline

#12 2017-01-27 21:51:01

Gargamel
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-17
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.76

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Kompisowo widac czytanie twoje jest stopnia 0 WhoNext pisal ze rekru off

Offline

#13 2017-01-28 09:11:10

Kompisowo24
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 53.0.2785.116

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

To trzeba umieć pisać posty i ostatnia powinna być wypowiedz lidera a nie jakiegoś co napisał "Ku***"

Offline

#14 2017-01-28 18:32:36

Gargamel
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-17
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.76

Odp: Druga Rekrutacja do Army San Andreas

Kompisowo24 napisał/a:

To trzeba umieć pisać posty i ostatnia powinna być wypowiedz lidera a nie jakiegoś co napisał "Ku***"


To trzeba patrzec dobrze a nie na slepo pisac

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot