Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-25 18:21:04

Hiroszek
◇♡◇♡ADMINISTRATOR♡◇♡◇
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Dołączył: 2016-12-31
Liczba postów: 6,981
AndroidChrome 55.0.2883.91

REKRUTACJA

Uwaga podania pisać pod tym postem ,osobne tematy będą usuwane [sred])
Imię:

Twój serial:

Wiek:

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?

Opisz krótko siebie i swój charakter:

Od jak dawna grasz na TotalStory?

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?

Za co byłeś u nas karany (kary,bany):

Twoje ulubione eventy:

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:


430x73_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Offline

#2 2017-01-25 18:32:03

WojekXD
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 25
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Kamil
Twój serial: 85B26AAD81B721E820195341E40109A1
Wiek: 14
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie, ani na to ani na to
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem spokojny i nie agresywny
Od jak dawna grasz na TotalStory? Tydzień.. lecz poznałem Bardzo ten serwer
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Byłem testem na serwerze kolegi
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Brak
Twoje ulubione eventy: Derby, ZTP i Wyścigi
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Odpowiadando na Pytando. Chodzi o to że zadaje pytanie i ten kto pierwszy odpowie ten wygrywa
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 4-8 godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 3 godziny
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: TeamSpeak2 oraz Mumble
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Jeszcze nie ogranizowałem
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Jestem spokojnym człowiekiem który panuje nad sytuacjami. Nie raz się sprawowałem w roli Admina oraz Suppa [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez WojekXD (2017-01-25 18:36:15)

Offline

#3 2017-01-25 18:33:23

eseKowal
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 2
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: REKRUTACJA

Imię: Michał. [dblpt]P

Twój serial:9A7764AEF4F53453AC5A85172BC8AB52

Wiek: 14

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie, moja ortografia jest bardzo dobra, nie popełniam błędów.

Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem stanowczą osobą, która umie pracować w grupie, nie spinam się o byle co i mam dystans do siebie, znam się na żartach, czasami jestem niecierpliwy ale cały czas nad tym panuje.

Od jak dawna grasz na TotalStory? 3 dni.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak, byłem kiedyś Moderatorem na serwerze mojego kumpla szagiego, też RPG.

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie.

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Jedynie jakieś prawka o błahe rzeczy, nic poważnego, jeżeli to przeszkadza to mogę się poprawić. (co zaczynam robić już teraz)

Twoje ulubione eventy: Derby, narazie tylko w takim uczestniczyłem.

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Fajnym eventem byłoby zrobienie napadu na bank, kilku graczy zebrało by się na ts3, tak samo SAPD, dostali by bronie i kto pierwszy wybity przegrywa, oczywiście musiałyby być w tym jakieś odegrania, m.i.n postrzałów, przeładowań itp.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Szkoła: 2-4, weekend; od 3 do 7.

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Czytam szybko i ze zrozumieniem, co nie zajmuje mi dużo czasu, łącznie myślę, że wyszło z 30 minut.

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Skype/TS3/Discord/Mumble = do wyboru do koloru [dblpt]D.

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: N/A

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Tak jak wyżej napisałem, umiem pracować w grupie, znam się na kontrolowaniu innymi i umiem rozróżnić "dobro" od zła.

Ostatnio edytowany przez eseKowal (2017-01-25 18:39:28)

Offline

#4 2017-01-25 18:35:13

FaceTQ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 18
Windows 8.1Opera 42.0.2393.137

Odp: REKRUTACJA

Imię: Marek
Twój serial: 26E15259674C5FA0B0D2333A729C7353
Wiek: 16
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Witam jestem Marek, aktualnie mam lat 16 (rocznikowo 17). Jestem osobą koleżeńską,pomocną przyjazną, nie odwalająca aż tak [sred]). Interesuję się motoryzacją, e-sportem jak i informatyką. Aktualnie uczęszczam do pierwszej klasy technikum o profilu informatycznym
Od jak dawna grasz na TotalStory? Od około 3 tygodni
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak między inymi na 4L***
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): prawko na 10 minut za skracanie ;D
Twoje ulubione eventy: Derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Dodać coś w stylu Hay , że jedna osoba ma broń a dokładnie USP-S (czy jak to tam w GTA SA jest) i strzela do siana, oczywiście mając jeden nabój. Po wystrzeleniu następna osoba dostaje  broń i strzela do siana. Ostatnia osoba, która zostanie na platoformie wygrywa.
Drugim pomysłem na event jest spadająca podłoga czyli to ,że  podłoga spada w losowych miejscach i ostatnia osoba, która zostanie to wygrywa.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 4-6 h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 2-3 h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Tak TS3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Niestety jeszcze żaden.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:
Moim zdaniem zasługuję na rangę ponieważ jestem osobą, która posiadała  już staż na większych serwera,jestem  także osobą która lubi pomagać osobą ale niestety nie ma czasami jak. Dostając sie na tą rangę umożliwiło by mi to wiele możliwości do pomocy graczom. Potrafię także pracować w grupie, nie faworyzuję graczy oraz ich nie olewam. Chciałbym także otrzymać tą rangę ponieważ w godzinach porannych mało kto siedzy z ekipy i wtedy gracze dużo odwalają.

Offline

#5 2017-01-25 18:36:03

Kuba99
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię:Jakub
Serial:A0A6E726662940893A7DCC7B8148C693
Wiek:12
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?:Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem Spokojnym i Nie Przeklinającym Chłopakiem Jestem troche Przygrubawy
Od jak dawna grasz na TotalStory?:Miesiąc
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:Nie
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?:Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Taran
Twoje ulubione eventy:ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Licytuje sie auta
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:8-10 godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:2-4 godziny
orzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:TS3 Skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Żadnych
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Ponieważ umiem dogadać sie z Graczami i nie wyzywam

Offline

#6 2017-01-25 18:36:30

Souvenir
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 24
Windows 7Opera 42.0.2393.351

Odp: REKRUTACJA

Imię: Marek
Twój serial: 0305A42488D6F7FC88F19FA0BD3E2684
Wiek: 15 lat.
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Spokojny, ogarnięty,
Od jak dawna grasz na TotalStory?: 17-01-2017r.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Małe.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie za bardzo chyba że ktoś mnie wkurzy, tak że nie jeden by zaczął wyzywać.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Tylko prawka.
Twoje ulubione eventy: Derby, ZTP.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Zawody kilku etapowe. Wpierw bieg potem jazda np. motorem, następny etap, np.
pływanie łódką itd. (w każdym etapie odpada kilku graczy, aż zostanie kilku wtedy finał) jazda rowerem z AP na MC. (Miejsca
mogą się zmieniać dowolnie).
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 8-9h. Wiem nolife.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 1h miej więcej.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Tak, Ts3 i Mumble.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Próbowałem zorganizować wiele zlotów, ale często to się nie udawało.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ: Siedzę dużo na tym serwerze, często nie ma nikogo z administracji, kiedy ja jestem. Nie mam problemu z podporządkowaniem się Admin`om czy RCON`om.

Offline

#7 2017-01-25 18:36:32

Gumiś
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2016-12-31
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 51.0

Odp: REKRUTACJA

Imię: Tomasz (znacie [dblpt]P )

Twój serial: 7E0CE6C87D89AD5690D0D4ACFA5D1EB3

Wiek: 23

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie

Opisz krótko siebie i swój charakter: Wysportowany "hot 23" ^_^ , miły (do czasu) tolerancyjny , uprzejmy  , nerwowy .. Co do Charakteru to zależy [dblpt]D kto i jak podchodzi do mnie oraz do danej sprawy.

Od jak dawna grasz na TotalStory? Od początku [dblpt])

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Owszem na tym serv (Moderator / Administrator / i klops xD )

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Raczej nie

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karany (chyba ze chodzi o moją prośbę) Ale to juz tylko Administracja wie

Twoje ulubione eventy: Które robie ja oraz takie które podobają się innym uczestnikom

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: na dany moment wyczerpał się moj mózg

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? kiedys jak wiece 10h -18h teraz to bedzie mniej przez okres 7-10 dni bo remont nowego mieszkania

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Forum sprawdzam co 1h

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Ts3 , telefon Komórkowy

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: linku nie ma lecz inni (którzy jeszcze może graja) mogą potwierdzic ze naprawde było ich wiele , (derby , Chowany , poszukiwanie Administratora , szukanie aut / motorów)

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Czy zasługuję hmm nie wiem [dblpt]) Lecz było by dość fajnie powrócić na Stare "tzw" śmiecie [dblpt])

Offline

#8 2017-01-25 18:37:37

NaczeLTM
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 50.0

Odp: REKRUTACJA

Imię: Paweł

Twój serial: 7A6C40EA71B85F181ABD7D3069F5B8E4

Wiek: 13 lat

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie

Opisz krótko siebie i swój charakter: Witaj, nazywam się Paweł mam 13 lat. Interesuje się służbami ratunkowymi oraz porządkowymi. Jestem miłym, przyjacielskim i pełnym radości oraz humoru chłopakiem, trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi, nie obwiniam wszystkich za jedną osobę. Nie lubię kłamać ani brzydko żartować, moim celem na przyszłość jest zdobyć pracę Prawnika lub Ratownika Medycznego - zależy jak czas pokaże. Lubię sobie czasem mile pożartować, porozmawiać z kolegami lub pograć w różnego rodzaju gry, które uczą życia (np. RolePlay/RPG na MTA, SAMP itd). Co mnie skłoniło do napisania podania na supportera? - Jest wiele powodów, jednym powodem między innymi, którego nie mogę pominąć jest doświadczenie. Podczas mojej gry wielo, wielo letniej w Multi Theft Auto nauczyłem się wielu bardzo potrzebnych rzeczy do gry jako Support. Myślę, że potrafię się opanować w tej dziedzinie na tyle dobrze, że potrafiłbym poprowadzić tą rangę.

Od jak dawna grasz na TotalStory?: 2017-01-22

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak, mam.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:
Nie, nigdy.

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie, nigdy.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karany.

Twoje ulubione eventy: ZTP i Derby

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Mam, mianowicie gracze są obok Mount Chiliad i na słowo "START" wszyscy biegną byle jaką drogą na sam szczyt Mount Chiliad, tam czekają pojazdy. Gdy wsiądzie gracz do auta kieruje się na dolny Spawn San Fierro, tam czeka organizator i daje nagrodę pierwszej osobie, która przybyła.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Ok. 5 godzin

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Ok. 5 godzin

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Tak, TeamSpeak3

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie byłem tu na randze.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ myślę, że nadaję się na tą rangę. Mam doświadczenie w tej "branży" więc wiem, że będę umiał posługiwać się tą rangą. Znam komendy administracji.

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez NaczeLTM (2017-01-25 18:37:49)

Offline

#9 2017-01-25 18:38:17

kwazimuzyczkagra
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-18
Liczba postów: 21
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię:Patryk
Twój serial: 6238C4F541652897D86D7DD9ECD6D0B2
Wiek:18
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?Tak
Opisz krótko siebie i swój charakter:Nazywam się Patryk chodzę do 3 kasy zawodowej uczę się na tapiera/Stolarz Jestem osobą miłą pomagającą oraz jestem wysoki szczupły i mam czarne włosy i brązowe oczy i mieszkam małym miasteczku na woj.Lubelskim Puławy.Interesuje się elektroniką oraz informatyką mój ulubiony sport to rower rower jest to najlepszy pojazd na świecie.Lubie sobie pograć w piłkę ale nie ma no to czasu teraz za bardzo ale co tam może kiedyś jeszcze zagram lubię chodzić po lasach i zwiedzać jakieś opuszczone budynki i wgl wszystko
Od jak dawna grasz na TotalStory?Od początku serwera
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?Nie
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie
Twoje ulubione eventy:Derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Derby prywatnymi pojazdami
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Zależy czy jestem w pracy czy w szkole ale często jestem
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Cały czas
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TS mumble
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Nie zrobiłem nigdy eventu
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Dlaczego ja bo jestem osobą która pomaga a nie ma innych gdzieś lubię pomagać innym

Offline

#10 2017-01-25 18:41:24

BizoneG
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię:Łukasz.
Twój serial:9C5AEE8DDC35DF68FFD000DA82F84E62
Wiek:17.
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?:Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Pomocny, ogarnięty, zrozumiały.
Od jak dawna grasz na TotalStory?:Od 1 stycznia.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:Nie, ale znam 80% komend, brałem już udział na moda na tym serwerze wygrałem, ale gumiś odszedł od serwera i nie brano mnie pod uwagę.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Spam nie, ale obraza się zdarza, ale bardzo rzadko.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?:Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Raz i bardzo tego żałuję.
Twoje ulubione eventy:Wszystkie są spoko.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:San Andreas Drift : Czyli wyścigi po SF, kto wygra dostaje nagrodę.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:4/5h.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:ok. 20/30m mało jest.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:TeamSpeak.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Derby.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Bo przesiaduję na serwerze dużo i długo, brałem już udział w rekrutacji dostałem się, ale tak jak pisałem wyżej. Także lubię pomagać innym ludziom, jestem surowy, ale idzie się ze mną dogadać, znam dużo komend administracyjnych :>

Offline

#11 2017-01-25 18:44:57

Lou
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 48.0.2564.97

Odp: REKRUTACJA

Imię: Damian
Twój serial: 64BA642108A2E2D0FF82736630FD7EF4
Wiek: 14
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Nazywam się  Damian i mam 14 lat. Chodzę do 1 Gimnazjum. Jestem ogarniętym i w sumie miłym chłopakiem. Jedynie czasami nie mam cierpliwości do "dzieci" po 9-10 lat, w sumie też się tak czasami zachowuje.. Lubię nawiązywać nowe przyjaźnie i podtrzymywać je jak najdłużej. Na świat patrzę z optymizmem. Moim ulubionym klubem piłkarskim jest "Fc Barcelona" (FCB) , a ulubiony piłkarz to Leo Messi. Od dzieciństwa chciałem zostać Policjantem. Mój ulubiony język na lekcji to Angielski, umiem go w 50%. Interesuję się piłką nożną i motoryzacją. Można powiedzieć że jestem takim "Nerdem". Na serwer mogę poświęcić od 2 do 8 godzin. Mój ulubiony film (horror) : Piłka VI. A ulubiona komedia to: Motur. Jak to się mówi stare ale jare. W 90% posiadam opanowaną Polszczyznę. Kolega zawsze do mnie mówi "świrze". Pytałem się go dlaczego , mówi że jestem szalony więc tak napiszę. Jestem szalonym chłopakiem. Mój ulubiony typ muzyki to "Disco Polo".
Od jak dawna grasz na TotalStory?: Gram bardzo krótko, ponieważ na serwer zaprosił mnie mój kolega (aktualnie 80 min, rośnie.)
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Oczywiście, miałem range na różnych serwerach, gdzie grało więcej osób.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie zakłócam.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karany nigdy na serwerze.
Twoje ulubione eventy: Derby / Wyścigi, w sensie bieganie do wyznaczonego celu.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Moim pomysłem na event było by coś takiego jak wyżej wymienione mi "Wyścigi". Ale w innym "rodzaju". Chciałbym zrobić to tak. Że np:
Startowało by się łodzią na wodzie z przykładowo LS. Następnie płynęło by się nią do brzegu, gdzie wsiadało by się do Bulleta. Bulletem jechalibyśmy do LV obok stacji, gdzie braliśmy Sandkingi i wracalibyśmy do SF na Doherty. Osoba która byłaby pierwsza, wygrywała by nagrodę. Tak wyglądał by taki event według mnie.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Kilka godzin , mianowicie 2-5h.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Dopiero zarejestrowałem się na forum, ale bym to robił około 30min-1h.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Ts3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie organizowałem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Wydaje mi się , że zasługuje na tą range, ponieważ jestem w miarę ogarniętym chłopakiem. Jestem czasowy, i nigdy nie spóźniam się na jakieś spotkania. Znam komendy należące do funkcji Supportera. Umiem posługiwać się, każdą (wydaje mi się) z osobna komendą. Posiadam spore doświadczenie w bycie Supporterem. Reaguję szybko na problemy graczy i staram się pomóc. Nie jest to łatwe zadanie, ale będę starał się to wykonywać jak najlepiej. Jestem osobą skorą do pomocy graczom, i jestem rozsądnym człowiekiem. Nie podejmuje decyzji zbyt pochopnie. Umiem wytłumaczyć graczowi daną sytuację, bez używania żadnych wulgaryzmów. Pomagam nowym graczom, i bez problemu oprowadzam po serwerze.

Offline

#12 2017-01-25 18:45:25

Hades
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Patryk
Twój serial: 4EA1C5E10E0344C8F26CF981EECDE193
Wiek: 14
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Patryk. Mam 14 lat. Lubię grać w piłke nożna i w gry komputerowe. Napisałbym też, że lubię słuchać muzyki, ale tego nie lubię tylko kocham : ) Muzyka jest ze mną zawsze i wszędzie ; ) Moim hobby jest motoryzacja, nie wiem sam jak to się stało, bo jakoś nigdy mnie to do siebie nie przekonywało ;P Charakter mam dosyć zróżnicowany... Chwilami sam siebie nawet nie rozumiem... Czasem siedzę cicho i z nikim nie rozmawiam, chyba, że mnie nagle najdzie na rozmowę. I tak czasami mam w szkole, dlatego nauczyciele mówią, żebym nie rozmawiał -,- a ja jak to słyszę to mnie chu* jasny strzela No, ale częściej jednak jestem wesoły i raczej lubię rozmawiać z ludźmi ; ) Zazwyczaj jestem dosyć poważny, ale to tylko bez moich znajomych. Oni robią coś z moim mózgiem, tylko jeszcze nie wiem co ;O
Od jak dawna grasz na TotalStory? od 240 min.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak , miałem na bardzo wielu serverach.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie zakłócam.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karany.
Twoje ulubione eventy: Derby, ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: miał bym pomysł na EVENT. był by to bieg przez SF. Potem wsiadanie do jakiegoś auta i jechanie nim do LV, natomiast dalej lecenie do LS maverikiem i tam na LOT LS i 1 osoba wygrałą by jakąś nagrode.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? od 2h-5h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 30 min - 1h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TS, Skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Niestety nie.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Gram na tym serverze od bardzo dawna grałem tu jeszcze wczesniej ale jakoś znaudziło mi się MTA i przestałem grac. Server znam na pamieć wiem gdzie co jest. Lubie pomagać graczom, grałem na poprzednich edycjach próbowałem jakoś pomagać ale wiem ze zwykły gracz administracji nie pomoże. Ale już mając taka range jak Moderator już bardziej mogę wspomóc serwer np pomagając graczom , organizowaniem eventów lub jakimiś innymi rzeczami. Myślę że server jest ogarnięty dobrze rozbudowany gracze na nim chcą grać podoba im się serwer jak i mi też się bardzo podoba lubię na nim spędzić długie godziny. Myślę ze wspomógł bym ten serwer swoją praca na tym serwerze.

Offline

#13 2017-01-25 18:47:09

Matrixon12
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 2
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: REKRUTACJA

Imię: Mateusz
Twój serial: 03DABD73C58CE6044BFCEC9ECFC95D62
Wiek:15
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: lubię pomagać innym lecz jestem tez mściwy [dblpt]D
Od jak dawna grasz na TotalStory?: ten serwer znalazłem przypadkiem i tak mysle ze okolo 2 miesiące.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Za nic.
Twoje ulubione eventy: Derby i ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: okolo 5h lub więcej
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Moge poświęcić okolo 2/3h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? : TS 3 tylko teraz mikro nie mam
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nic jeszcze nie zdążyłem
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Mam moderatora na innym serwie i dobrze mi idzie [dblpt]D po za tym lubie ten serwer i chcial bym na nim tez spróbować. dziekuje i pozdro [dblpt]D.

Offline

#14 2017-01-25 18:51:36

Esquuu
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-17
Liczba postów: 5
Windows 7Opera 42.0.2393.137

Odp: REKRUTACJA

Imię: Szymon
Twój serial: 0665D96F4E7AB3C83EDA8D3AAE534753
Wiek: 14
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miłą osobą , śmieszną , pomocną
Od jak dawna grasz na TotalStory? mam uid 148
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Nie , nigdy nie byłem
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? czasami ale to dla żartów 
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nigdy
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Kiedyś ban ale zostało to wyjaśnione
Twoje ulubione eventy: Derby , ZTP , chowany
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Chowany , na tym servie nigdy nie był on realizowany tak mi się wydaje. Admin się chowa na mapie daje podpowiedzi szuka się Kartami
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? to zależy najczęściej od 15:30 do 22:00
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Codziennie jestem na Forum i czytam posty
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TS3 , Mumble , skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie robiłem
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Bo jestem często na servie , jestem stałym graczem . Pomagam gdy tylko się da podaje forum , naprawiam błędy graczy , oczywiście jako Gracz






Zmiany jakie bym zastosował na servie :
-Dodanie No Swear [Czyli gdy gracz pisze Kurw* to zmienia się to na *****
-Dodanie turbo na server czyli lepsze przyspieszenie do aut
-Dodanie montaży PaintJob'ow
-Dodanie wątku na forum na temat /Mapowania baz/dodawania osiedli/
-Dodanie kolejnego miasta bo już w sf gracze się nie mieszczą
Wystarczy dodać tam przecho domki i spawn  Np Spawn LV | Przechowywalnia  LV

To tyle [sred])

Offline

#15 2017-01-25 18:58:01

llegolas999
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 5
WindowsOpera 42.0.2393.351

Odp: REKRUTACJA

Imię: Dominik
Twój serial:D9A688BFB0BACA1846C5D5F87692FCB3
Wiek: 16
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem miły, pomocny, punktualny, wywiązuje sie z nadanych mi zadań, jestem uczciwy
Od jak dawna grasz na TotalStory? Gram od tyg i mam przegrane ok 1100min.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Miałem swój serwer z kolegami [dblpt])
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Staram sie tego nie robic ale czasami sie MOCNO zdenerwuje i zdarza mi sie czasami kogos wyzwać ;P
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Prawko 2x
Twoje ulubione eventy:Derby, ZTP, zloty
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? ok 3-5h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 20min :v
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Skype/ts3/mumble
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Nie ma
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Zasługuje na tą range ponieważ wydaje mi sie że dam sobie rade jako Suuport. Znam sie na "rzeczy" jak pisałem wcześniej miałem swój serwer z kolegami [sred]) Nie faworyzuje i nie olewam graczy. Lubie pomagac. Nie ma nikogo takie pomocnego jak ja [dblpt]D Było by mi bardzo miło gdybym sie dostał [dblpt])

Z poważaniem
Pozdrawiam Dominik [dblpt])

Offline

#16 2017-01-25 19:01:43

Kompisowo24
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 53.0.2785.116

Odp: REKRUTACJA

Imię: Mam na imię Bartłomiej
Twój serial: 84D11003C9A77528F43FB5FF680301E3
Wiek: Mam  14 lat
Czy cierpisz na: dysekcję/dysgrafię? Niestety posiadam dysgrafię ale ona nie utrudnia mi życia
Opisz krótko siebie i swój charakter: Nazywam się Bartłomiej, uczęszczam do gimnazjum z profilem matematyczno informatycznym. Jestem wysokim i szczupłym człowiekiem jak na wiek. Mam brązowe oczy, brązowe włosy. Zazwyczaj mam codziennie uśmiech na twarzy ale są dni takie w których nie mam go. Jestem człowiekiem szczerym, otwartym i inteligentnym. Moimi najlepszymi cechami to że jestem przyjacielskim, miły i potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji. Nie potrafię się nudzić zawszę znajdę jakieś ciekawe zajęcie. Ale jak każdy człowiek posiadam wady. Na przykład czasami mam zły dzień i wtedy potrafię obrazić kogoś ale potem wraca to do normy. Moje zainteresowania to E-Sport, gra w piłkę nożna i ping-ponga. Bardzo lubię słuchać rap a najbardziej Enimena. Interesuje się grafiką oraz kodowaniem w programach takich jak HTML, Lua, C++. Bardzo lubię poznawać nowe znajomości przez Internet i je utrzymywać bardzo długo. Jestem osobą bardzo komunikatywną, myślę ze bym się potrafił zachować w każdej sytuacji. Nigdy się nie poddaje zawszę dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach.

Od jak dawna grasz na Total Story: Nie gram na Total Story aż tak długo lecz miałem inne konto do którego pasów zapomniałem.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Byłem założycielem paru serwerów w MTA które umierały po 3 miesiącach i co 3 serwery na których gram jestem w gronie administracji.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie,spam)? Nie spamie, nie truje dupy, (Chyba ze trzeba).
Czy zdarzało ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Przeszkadzałem moderatorowi ponieważ nie znał regulaminu zabaw i w ogóle nie umiał organizować eventu.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Na tym serwerze nie byłem nigdy zbanowany oraz nigdy nie zostało mi zabrane prawo jazdy po posługuje się KRD. (Kodeksem ruchu drogowego).
Jeśli masz pomysł na jakiś event opisz go: Może to nie dla moderatora bo moderator nie może aut re spić ale napisze to. Teleportuje się na lotnisko LV i ustawiam turisma, teleportuje graczy do klatki, jeżeli klatka zniknie rurą cisną do aut i jadą na lotnisko w LS w którym są infki. Jadą nimi na szczyt mc jak najszybszą drogą i wsiadają tam do postawionego auta.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Codziennie mogę poświęcić około 3-4H
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Na forum praktycznie zawszę będę jak nie na komputerze to na telefonie. Najmniej mogę siedzieć z 3h.
Jakie venty zorganizowałeś na serwerze? Jeśli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie wiem czy o eventy chodzi z tego serwera. Jak nie to ZTP, Derby, Wyścig , G1.  Na starym forum i*w są tematy z ventami.
Dlaczego właśnie ty zasługujesz na tą rangę? Wykonuję wszystkie zadania które mi dacie natychmiastowo. Gdy mam problem szybko  go rozwiązuję. Jestem opanowany i nie daję się sprowokować. Jestem osobą sprawiedliwą nie ma u mnie faworki ze ty jesteś lepiej traktowany, będę traktował każdego tak samo. Jestem miłą osobą zawszę staram się rozwiązać konflikt sprawiedliwie żeby było uczciwie dla obu osób. Zawsze czytam regulamin przed napisaniem czegoś np moderatora. Będę wykonywał wszystkie obowiązki. Myślę ze zasługuje na dołączenie w wasze szeregi.

Offline

#17 2017-01-25 19:12:09

mati1337 OFFICIAL
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-18
Liczba postów: 30
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię:mam na imię Mateusz
Twój serial: 7C6E277D34DAC1F6145A881951B95DA3
Wiek:mam 14 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem osobą miłą uczciwą ogarniętą staram się być dobry dla innych jestem osobą mającą wiele pomysłów.
Od jak dawna grasz na TotalStory?23 dni  i mam około 2300 minut
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?niestety nie
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):tak miałem okolo 3 razy zabrane prawo jazdy
Twoje ulubione eventy:Zloty na g1,ZTP,derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:mam pomysł na event w  w którym polegalo by na tym że naprzykład jest 10 graczy i każdemu się zadaje pytanie na /pm i jeżeli odpowie dobrze przechodzi jeżeli źle odpada były by w nim poziomy w finale byłby komendy a w pozostałych pytania w evencie można by dużo wygrać NP:pieniądze lub pojazd
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? około 5/6 godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? od 1/2h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? na czacie
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie są udekumentowane ale robiłem z administratorem sferu i z kapciem event zlot na G1 i można było wygrać autko
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Moim zdaniem ja zasługuje na tą range ponieważ jestem ogarniętym graczem umiem pomóc innym jestem osobą miłą,kulturalną oraz umiem sie podjać wyzwanią.Gdy zaczne cos dąże do tego by to skączyć

Ostatnio edytowany przez mati1337 OFFICIAL (2017-01-25 19:14:10)

Offline

#18 2017-01-25 19:33:30

ozi14121
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 5
WindowsChrome 54.2.2840.59

Odp: REKRUTACJA

Imię: Oskar
Twój serial: 00AFA78E08E4F9A0978952DBF5C61284
Wiek: 15
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Mam na imię Oskar chodzę do trzeciej klasy gimnazjum, interesuje się pożarnictwem i ratownictwem. Na ogół jest osobą spokojną.
Od jak dawna grasz na TotalStory?: Na serwerze gram od 17 stycznia bieżącego roku ( 2272 min )
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: W Mta niestety nie posiadam takiego doświadczenia lecz w innej grze ( Arma 3 ) byłem Triall Staff'em ( coś takiego jak helper/mod )
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Raczej nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie nie byłem.
Twoje ulubione eventy: Derby, wyścigi
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Nie posiadam żadnego pomysłu.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 2-4h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 2h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TeamSpeak 3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jeśli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Żadnych eventów nie organizowałem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Hmmm... Wydaje mi się że zasługuje na tą rangę ze względu na to że posiadam jakieś tam doświadczenie które mogę wykorzystać na tym stanowisku. Wszystkie kary które bym nadał byłyby raczej sprawiedliwe i słuszne [dblpt]D.

Offline

#19 2017-01-25 19:35:49

Cheesek
Gracz PlayYourStory
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 45
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Bartosz


Twój serial: DA9A0C12B979FB4EC9549C2B8A579743


Wiek: 14 ( w tym roku 15 )


Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie


Opisz krótko siebie i swój charakter:   Na początku chciałbym się przedstawić nazywam się Bartosz mam 14 lat chodzę do klasy II C, pochodzę z mniejszego miasta w woj. Warmińsko-Mazurskiego interesuje się Motoryzacją oraz informatyką. Na serwerze startuje na stanowisko suportera, ponieważ lubię pomagać graczom oraz chciałbym pomóc w rozwoju tego serwera, mimo iż mam dopiero 14 lat myślę że dam rade na stanowisku jakim jest suporter, jestem osobą spokojną z poczuciem humoru, opanowaną, mającą dystans do siebie. Należę do frakcji SAPD, lecz mimo to na pewno frakcja by nie przeszkadzała w odpowiadaniu na reporty oraz inne zadania, które supporter ma do wykonania, jeżeli chodzi o moje doświadczenie bycie w administracji jest dobre, byłem administratorem na kilku serwerach MTA.


Od jak dawna grasz na TotalStory?: Od początku stycznia? Coś takiego.


Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? :   Posiadam ( 5x Moderator, 7x Administrator, 4x ROOT )


Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? : Nie. Chętnie pomagam graczom


Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie.


Za co byłeś u nas karany (kary,bany): 1 Ban od Hiroszka ( Wiesz za co xD )


Twoje ulubione eventy: Derby, Wyścigi, "Catch a Car, "Znajdź te Auto!"


Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Tzw. " Catch a Car" - Wybieram se auto np. Fortune i jadę sobie nim po mapie. Po wyruszeniu daje znać graczom iż owy event się zaczął. Kto pierwszy mnie zatrzyma i wsiądzie na G otrzymuję nagrodę.


Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: od 2 do 7h  ( Aktualnie ogarniam internet bo nie daje mi wejść na serwer :L )


Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 1h/2h


Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Posiadam Mumble/Skype/TS3


Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Derby,Wyścigi,"Catch a Car","Znajdz te Auto!"


Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Myślę, że zasługuję na rangę moderatora ponieważ bardzo dobrze znam ten serwer, sporo czasu spędziłem na nim oraz na forum. Jestem uczciwy, dobrze znam regulamin i zasady serwera. Jestem pewien, że poradzę sobie z rangą moderatora i nie poddam się. Potrafię przyznać się do swoich błędów, wyciągnąć z nich naukę i przyjąć godnie ich konsekwencje. Jestem wytrwały w dążeniu do celu, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem tolerancyjny wobec innych osób, potrafię wysłuchać obu stron konfliktu, a nie osądzać z góry. Wiem co wiąże się z objęciem tej rangi i że jest to wielka odpowiedzialność lecz chciałbym przyłożyć się w pewnym stopniu do rozwoju serwera. Pragnę pomagać i umilać innym rozgrywkę, między innymi dlatego iż jestem funkcjonariuszem SAPD. Myślę że swoją osobą mógłbym wnieść coś dobrego do ekipy serwera. Chce aby każdy gracz widział we mnie osobę pomocną, do której zawsze można napisać. Niestety będąc normalnym graczem nie mogę pomóc innym tak jak robią to moderatorzy.




Innowacje które postarałbym się wprowadzić
----------------------------------------------------

1) Dodanie "No-Swear" tzn. Cenzurowanie takich słów jak: kurw** itp.
2) Usunąć US1,2. Wzamian wprowadzić Turbosprężarkę.
3) Dodać pojemności Silników. Od 1.0 V4 do 3.2V6 ( mniejszy silnik - Mniejszy V-max,Przyśpieszenie  / Większy silnik - Większy v-max,Przyśpieszenie ) Oraz Silniki Bęzynowe/Dislowe/Bęzynowo-Gazowe.
4) Usunąć Salony. Dodać Komisy prowadzone przez graczy.
5) Rozwinąć serwer pod względem Rozgrywki ( Prace w LV,LS / Resp LV,LS / Resp "Ostatnie Miejsce" )
6) Dodać Teleporty Premium po Zalogowaniu się ( Na prace np. Kurier,Przewóz Aut, Magazynier itp. )
7) Dodanie Paru Prac ( Chętnie pomogę lecz w LUA jestem zielony [Jak bym się dostał ubiegałbym się o naukę LUA u Angeli] )
8) Rozwinąć Forum ( Off-Topic,HydePark )
9) Zmienić Licznik ( Chętnie zrobię nową Teksturę )
10) Nadać Administracji możliwość "stawiania" domków


Pozdrawiam Cheesek


@Edit: Zrobienie odstępów pomiędzy Linijkami ponieważ wszystko się zlewało [dblpt][slash]

Ostatnio edytowany przez Cheesek (2017-01-25 19:38:10)


--------------------------------

Pozdrawiam Cheesek.

Offline

#20 2017-01-25 19:38:43

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię:Arkadiusz
Twój serial:32D93D54FB98940F66155866722FE702
Wiek:18
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? oj nie nie nigdy ;D
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem bardzo wesoły chłopak lubie żartować bardzo,bardzo pomagam ludziom na codzienn naprawiam samochody aktualnie [sred]).Mój charakter jest bardzo przyjemny dogaduje się z ludzimi [dblpt]D
Od jak dawna grasz na TotalStory? Ponad miesiąc
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak byłem 2 razy moderatorem na 2 różnych serwerach [dblpt])
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie nie nigdy nie miało takiego miejsca.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Zawsze słuchałem szanowna administracje i ich polecenia.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Bany nic byłem parę razy we wiezieniu ale to na samym początku gdy zaczynałem grać.
Twoje ulubione eventy:ZTP,Derby.G1
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Można np: zrobić event o domek jakiś fajny wybrać bo tak myślałem o auto czy o kase czy np o samolot ale już eventy praktycznie o to są cały czas a nie ma fajnych aut do wyboru zgadzam się o kasę jest przydatna bardzoo.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 4-14h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? ponad 2h a dziennie nawet siedze po 4-5h cały czas.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TeamSpeak3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Zorganizowałem raz event o autko ale nie było zainteresowania [dblpt]P
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Jestem bardzo ogarniętą osobą można mi zaufać w 100% mam bardzo duże doświadczenie dotyczących ludzi,graczy na serwerach.Byłem administratorem różnych serwerowni np w Counter-Strike miałem swoja siec ponad 4 lat i wszyscy byli zadowoleni z mojej pracy oraz z mojego zachowania wobec nich.Interesowałem się graczami cały czas nie olewałem nich,próbowałem pomóc im jak tylko mogę.Potem zacząłem grać w mta i różnych serwerach i widziałem jak są gracze traktowani wobec administracji a szczególnie moderatorzy.Na serwerze jest mało moderatorów a najwięcej graczy nie raz jeden administrator nie jest w stanie pomóc tylu graczom.Dlatego tu jestem i piszę właśnie to podanie,żeby pomagać ludziom jak tylko potrafię i być na ich wezwanie a nie olewać ich.Chciał bym również pomóc administracji która jest wzywana ciągle przez graczy a ma co innego do roboty typu "Hiroszek" "Gargamel" "Sferu"
Bardzo chce im pomóc !.Troszkę się opisałem ale wszystko to prawda jestem aby pomagać

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania !!

Offline

#21 2017-01-25 19:44:17

MontesPL
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 50.0

Odp: REKRUTACJA

Imię: Mateusz

Twój serial: 1FC8CB07DB939894883138FD0AB30234

Wiek: 14

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie

Opisz krótko siebie i swój charakter: Witajcie, na początku chciałbym Wam powiedzieć że jestem osobą spokojną oraz uprzejmą. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum a w przyszłości planuję uczyć się na mechanika samochodowego. Moją pasją są samochody typu: BMW e46, Nissan Skyline r34 i r35.

Od jak dawna grasz na TotalStory? 2 Tygodnie

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Na 3 serwerach byłem Administratorem lecz odszedłem gdyż atmosfera na tych serwerach się popsuła

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie

Twoje ulubione eventy: Derby i ZTP

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 5 - 8 h

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 2 - 3 h

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Ts3

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Chciałbym otrzymać możliwość wstąpienia w szeregi Administracji Total Story, z tego powodu że jestem aktywnym graczem. Zawsze staram się pomagać innym tak jak tylko potrafię gdyż nie lubię jak gracze potrzebują pomocy a jej nie otrzymują.

Offline

#22 2017-01-25 20:36:34

PoisoNeq
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 29
WindowsOpera 42.0.2393.137

Odp: REKRUTACJA

Imię: Karol
Twój serial: 1CDB99AEFA0B25BEEEC64F5435C2CE03
Wiek: 16
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Nazywam się Karol, mam 16 lat i uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Jestem sympatyczną i pomocną osobą, nieraz pomagałem różnym osobą na różnych serwerach RPG. Trudno mnie wyprowadzić z równowagi, jestem bardzo opanowany, dzięki czemu rzadko się denerwuję. Mam hopla na punkcie dbania o swoje ciało, regularnie chodzę na siłownie i basen. Interesuję się językiem LUA, co nieco programowaniem oraz kuchnią azjatycką. To nie żart - moja dieta głównie składa się z ryżu, do tego uwielbiam potrawy właśnie z Azji. Na świat patrzę przez różowe okulary, śmieje się z tego, co mi nie wyjdzie. Dążę do osiągnięcia celu nawet jak są na to marne szanse.
Od jak dawna grasz na TotalStory? Od wczoraj, lecz skrypt mam w pełni ogarnięty
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak, byłem moderatorem na PYLife, prowadziłem własny serwer, lecz po miesiącu nie grał na nim nikt. W razie czego mogę podać IP, gdyż nadal stoi (pusty ;/)
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nigdy
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nigdy nie byłem karany
Twoje ulubione eventy: Oj, chyba wszystkie!
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Event na najładniejszy pojazd sportowy, zwycięża otrzymałby ode mnie 500k. Jeszcze ciekawsze byłyby wojny gangów. Tepałbym graczy (min. 8) po czym ustawił min. 2 drużyny po 4 graczy. Gracze by się strzelali, np. na wiejskich terenach a zwycięska drużyna otrzymałaby po 150k na członka.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Nawet do 6-8h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Zawsze pod wieczór, około godziny
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TS3, Mumble, Skype, Discord
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Jeszcze nie było okazji ;/
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Jestem idealną osobą na te stanowisko, gdyż bardzo dobrze znam ten serwer oraz graczy pomimo mojego małego stażu. Do tego jestem bardzo aktywny i pomocny. Reprezentuję sobą wysoki poziom ortografii i interpunkcji. Kiedy osiągnę rangę supportera z pewnością będę mógł zaprezentować swój poziom i wspomóc serwer. Myślę, że byłbym wstanie wspomóc serwer w skryptach jakby była taka potrzeba. Widzę, że serwer się rozwija w dobrym kierunku, ja bym chciał takżę się rozwijać wraz z dobry serwerem dlatego piszę te podanie. Na pewno szybko reagowałbym na raporty i pomagał graczom jak tylko bym mógł. W podaniu ciężko to zaprezentować, muszę się pokazać w grze. Osoby były zadowolone z mojej pracy podczas gdy byłem moderatorem na konkurencyjnym serwerze, lecz musiałem odejść z powodów prywatnych.

Dodatkowo dodałbym na serwer:
- kajdanki i podmianki dla ASA
- zmienić interface forum, dodać kilka nowych zakładek
- więcej prac dorywczych takie jak koszenie traw, autobusy
- reputację minusową, do tego pracę porywacza i złodzieja
- więcej rodzajów felg
- nitro, lecz byłoby bardzo drogie i tylko dla minusowej reputacji.
Do tego zareklamowałbym serwer, mam kolegę, który ma ponad 100 subskrypcji na YT i on się zgodził to zrobić.

Offline

#23 2017-01-25 21:03:29

wek119
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 42.0.2393.137

Odp: REKRUTACJA

Imię: Wojtek
Twój serial: 09A6839B6FEE9672BE61CD941E14A0F2
Wiek: 15
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Dysleksja
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem nieśmiały, ale chce zdobywać nowych przyjaciół
Od jak dawna grasz na TotalStory? od kiedy serwer nazywał się Play your story
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie
Twoje ulubione eventy: ZTP i Derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Nie mam pomysłu
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 3-4h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Nie Wiem
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Ts3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie organizowałem
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Chciałbym dostać się na tę rangę ponieważ widzę niekiedy sytuacje gdzie l`ka jest taranowana przez jakiegoś gracza a admini mają /pmoff 
i późno reagują na raporty (niektórzy)

Offline

#24 2017-01-25 21:13:02

DIKEJ
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 52
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Maciej
Twój serial:  74AF2B57786E9CE86CC4F793D47CE8A3
Wiek:  W czerwcu 19lat.
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Tak jak wcześniej wspominałem na imię mam Maciej, w tym roku obchodziłem moje 19 urodziny. Mieszkam w wielkopolsce, a dokładnie w  miejscowości  Poznan. Uczęszczam do trzeciej klasy szkoły zawodowej w kierunku Piekarz, lecz na tym nie chcę poprzestać, gdy tylko skończę zawodówkę mam zamiar udać się do szkoły zaocznej aby zdać maturę. Z charakteru jestem osobą empatyczną oraz spokojną z poczuciem humoru.
Od jak dawna grasz na TotalStory?  2017-01-17  23:40:09
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Na platformie SAMP oraz MTA na swoich dużych serwerach byłem RCON, Lecz na innych owszem.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie, nigdy.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie, nigdy.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): 1 raz prawo jazdy.
Twoje ulubione eventy:  Derby, ZTP, Bitwa powierza.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:  EVENT SZTAFETA! Sztafeta, byłby to event drużynowy, to znaczy że zgłaszać się będą grupy po trzy osoby, Cały bieg byłby podzielony na kilka konkurencji:
Pierwsza osoba biegnie z punktu A do punktu B.
Druga osoba otrzymałaby rower którym będzie musiała udać się z punktu B do punktu C jak tylko członek drużyny który brał udział w wcześniejszym etapie zjawi się na miejscu.
Trzecia osoba tak samo jak druga będzie czekała na poprzednika na punkcie C, leczy tym razem otrzyma on sweepera i będzie musiał dojechać do mety, po tym wszystkim drużyna która zjawiła się jako pierwsza na mecie zgarnia główną nagrodę.
Event odbyłby się na mapie eventowej, na której gracze otrzymaliby jednakowe pojazdy w celu dogonienia uciekającego moderatora i zatrzymaniu go, pierwsze trzy osoby które wejdą do pojazdu prowadzonego przez moderatora, wygrywają.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 11h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 6h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Mumble, TS, Skype.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Derby, lecz nie udokumentowałem tego.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Mam świadomość o tym, jakie obowiązki musi wykonywać moderator. Staram się również nieść pomoc innym graczom, jako bardziej doświadczony gracz, pomagam nowym osobom na serwerze, zazwyczaj odpowiadam na pytania związane z serwerem, jeżeli tylko znam na nie odpowiedź. Każdą sprawę staram się załatwić tak, aby obie strony były zadowolone. Nigdy nie zostawiam niczego na ostatnią chwilę, obowiązki mi powierzone staram się wykonać jak najszybciej, oraz jak najbardziej estetycznie. Bardzo przepadam za organizowaniem Eventów. Niestety na razie udało mi się zorganizować losowanie Świąteczne, lecz w przyszłości mam zamiar to zmienić. Czasem, jak każdy popełniam błędy, lecz potrafię się do nich przyznać i poprawić tak aby było ich jak najmniej. Gdybym dostał się na tę o to rangę, moje możliwości do pomocy graczom, oraz zapewniania im rozrywki na pewno by wzrosły. Starałbym się pomagać tym, którzy tego potrzebują, a karać tych, którzy na to zasługują. Zapewniłbym rozrywkę na naszym serwerze i chciałbym doprowadzić do tego, aby graczy na serwerze było coraz więcej, a coraz mniej odchodziło. Nie posiadam żadnych kar co wiąże się z tym, że nie należę do typu odwalacza. Wiem z czym się wiążę ranga moderator  i jestem gotów oznajmić, iż mogę przyjąć jego obowiązki.

Pozdrawiam, DIKEJ.

Ostatnio edytowany przez DIKEJ (2017-01-25 21:13:35)

Offline

#25 2017-01-25 21:19:57

DeQu77
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: REKRUTACJA

Imię:Adrian

Twój serial:7282AB7F38BD3739795197345DC961A2

Wiek:13

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?Nie.

Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem cierpliwy dogaduje się w grupie.

Od jak dawna grasz na TotalStory?2017-1-17.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?Nie , ale oglądałem dużo poradników.

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?Nie.

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?Nie.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie.

Twoje ulubione eventy:To są derby o Auta

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Mam pomysł na Parkour nazwa "Kto pierwszy ten lepszy".

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?Najczęściej gra po 7-8h.

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?1h30h.

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?TS3,Skype.

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Jeszcze nie zorganizowałem.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Bo uwielbiam ten serwer.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot