Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2017-01-25 22:15:06

fifi
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Filip
Twój serial: 5F2653F813BBE536F2AB80D608E96A53
Wiek: 17
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? - NIE
Opisz krótko siebie i swój charakter: Także mam na imię Filip, interesuję się kulturystyką, chodzę na siłownie.Nie jest mnie łatwo wyprowadzić z równowagi także myślę, że mogę się nadać na tą range.Byłem RCONEM na jednym serwerze - Grało po 120 osób.
Od jak dawna grasz na TotalStory? : 3tygodnie
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? : Tak, jak wspominałem byłem, aż RCONEM na jednym serwerze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? : Nie, przestrzegam regulamin jak tylko mogę, wiadomo czasem się zdarza coś odwalić w sumie jak każdemu [dblpt])
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? : Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): 2 razy prawko za Taran SAPD
Twoje ulubione eventy: Derbi <3
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Jakoś nie mam, wszystkie znane robicie także trzeba by było wspólnie coś wymyślić z ekipą serwera.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? : Zależy coś około 3 - 5 h w tygodniu, a w weekend około 8 - 10h.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Trudno jest powiedzieć, bym często zaglądał.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: TS3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: - - -
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Jestem osobą kreatywną, która ma dużo czasu na grę. Często widzę jak SAPD'Y wyjeżdzają to każdy się na nich rzuca, dlatego przydałoby się to uspokoić.Jest trochę bałaganu na serwerze gdy nie ma Administracji dostepnej, także trzeba to zmienić.Bym był dostępny na serwerze bardzo często także byłby porządek.

Offline

#27 2017-01-25 22:20:59

SteeZ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Wiktor
Twój serial: AAD88B0CC6A5E4F8D8005792C4433BF4
Wiek: 14 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:  Witam serdecznie mam na imię Wiktor pochodzę z województwa Świętokrzyskiego
(KIELCE). Jestem wzrostu 165 cm. Jestem osobą ogarniętą , miłą a przede wszystkim fajną. Nigdy nie przeklinałem , po prostu nie lubię przeklinać. Mój charakter oceniam 8 na 10. Nigdy nie kłuciłem się bez powodu.
Od jak dawna grasz na TotalStory? Około tygodnia (najlepszy serwer ! )
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak ! byłem na emergency st... moderatorem.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie nigdy.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Czysty.
Twoje ulubione eventy: Derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Odliczanie czyli tak losujemy kostką do 6. Potem od 10 odejmujemy np. 3 i to jest 7 i tyle co jest osób wyliczamy kto będzie miał  odpada.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 7/8 h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? około 2 h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?  TS 3 , skype , mumble
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Jeszcze nie organizowałem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Zacznę od podstaw. Ponieważ bardzo ale to bardzo lubię ten serwer i nie chcę odchodzić. Jest dla mnie jak marzenie. Zawszę o takim marzyłem. Już 4 moich kolegów zaprosiłem na serwer i razem tworzymy zgraną paczkę.



                                                                                                                           Pozdrawiam SteeZ [dblpt])

Offline

#28 2017-01-26 11:10:55

MrBloodyYT
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Paweł
Twój serial:  041DD092E4E31AE192E7CD0570C4A742
Wiek: 13
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?: Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Paweł mam 13 lat i chodzę do I Gimnazjum w strzegomiu.,interesuję się Motoryzacją,jestem dosyć kulturalny oraz ''ogarnięty'' tzn,nie drę się jak 8 letnie dziecko (raz się zdarzy) nie wyzywam innych,nie przeklinam oraz jestem wyrozumiały. ogólnie lubię grać na MTA.
Od jak dawna grasz na TotalStory?: od dwóch dni.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak,ale to tylko lekkie bo byłem moderatorem na jednym serwie który rozpadł się po 2 dniach
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie,rzadko mi się to zdarza.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie mam zadnych kar [dblpt]D
Twoje ulubione eventy: Derby oraz ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: tak jak opisałem wyżej. Pościg Policyjny tzn, jeden gracz jest uciekinierem dajmy to... np Buffalo a reszta jedzie policyjnymi radiowozami,dopku go nie złapiemy event sie nie skończy. myślę ze za event nie było by kasy choć mógł bym pomyśleć nad tym.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: ok 4/5 godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Godzinę lub Dwie.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Oczywiście choć się wstydzę swojego głosu [dblpt]P
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Niestety nie robiłem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ,jestem miły dla innych,nie przeklinam oraz nie wyzywam graczy bez powodu... jest to dla mnie bardzo dziwne.

Edit: edytowałem dwa słowa w ''Twoje ulubione eventy''
pozdrawiam: MrBloody.

Ostatnio edytowany przez MrBloodyYT (2017-01-26 11:12:48)

Offline

#29 2017-01-26 12:14:25

Gamer
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 42.0.2393.137

Odp: REKRUTACJA

Imię:Michał
Twój serial:2CB94D04613DEEE9D43AA137D9FF7FA1
Wiek:15
Czy cierpisz na: dysleksję ale nie popelniam az tak duzych bledów
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem Wysportowany miły i pomocny dla innych
Od jak dawna grasz na TotalStory?od 15.01.2017 14:39:
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie
Twoje ulubione eventy:Derby i ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Spokojnego popołudnia z Los Santos wyleciał helikopter patrolujący. FDSA dostało zgłoszenie, że w lesie obok tego miasta wybuchł pożar. Piloci dostali wytyczne, by to sprawdzić... Kiedy helikopter z całą ekipą znalazł się nad lasem, wyszukiwali takowego pożaru.. Po paru minutach drugi pilot znalazł 4 osoby, które coś trzymały w rękach. Niestety byli za daleko i piloci nie widzieli co tam trzymają. Helikopter z uwagi na wezwanie, chciał wylądować. Kiedy czwórka ludzi zobaczyła, że helikopter zaczyna obniżać pułap, otworzyła do nich ogień.. Cała brygada helikoptera była w szoku, nie wiedzieli co zrobić. Po krótkim czasie padł ten ostatni strzał.. Padł na śmigło ogonowe. Cały helikopter wraz z załogą zaczął spadać w płomieniach. Cała brygada opuściła helikopter a ten wybuchł. Każdy stracił przytomność, a spadochrony wykonały swoje zadanie i uchroniły załogę przed bolesnym upadkiem.Cywil, który chodził po lesie usłyszał wybuch i strzały. Biegnąć tam, dostrzegł 4 uzbrojone osoby.W pewnej chwili jedna z uzbrojonych osób ujrzała cywila i zaczęła do niego strzelać.Cywil zaczął uciekać w kierunku miasta.Kiedy był już w bezpiecznym miejscu poinformował służby o owym wydarzeniu. Na miejsce w ciągu 10 minut przybyły jednostki Marines SAPD FDSA oraz SAMA , które zaczęły wykonywać swoje zadania...
Udało się wykonać akcję ratunkową? Czy udało się schwytać nieznajomych?
[PSP]
*Ugasić pożar przy helikopterze, który wywołali nieznajomi,
*Pomoc frakcji SAMA przy poszkodowanych,

[SAPD]
*Zabezpieczyć teren zdarzenia,
*Przeszukanie całego miejsca zdarzenia,

[SAMC]
*Zajęcie się poszkodowanymi,

[ASA]
*Unieszkodliwić bądź schwytać nieznajomych,
*Ochrona zniszczonego helikoptera,
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?8h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?3h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?ts3 skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Niestety nie [dblpt](
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Na serverze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serverze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serverach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Co zrobisz na serwerach: Zrobię masę eventów, będę pomagał graczom w potrzebie.

Offline

#30 2017-01-26 22:31:49

Kupca
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-26
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Szymon
Twój serial: 3EDD7B4B1DCBCA21D0680CB38B606C43
Wiek: 14,5 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: jestem miły dobry nie oszukuję.
Od jak dawna grasz na TotalStory? miesiąc
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? tak bylem adminem na pylife i Your NeW Life
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): nie
Twoje ulubione eventy: Derby, Licytacja w ciemno
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 5h-6h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 3h-4h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? tak
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: nie zorganizowałem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: mam trochę doświadczenia  i bardzo lobię pomagać

Offline

#31 2017-01-27 00:03:00

DoktorCypis
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 50.0

Odp: REKRUTACJA

Imię: Michał

Twój serial:

Wiek: 17Lat (za 2 michy 18Lat)

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? NIE

Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miłym spokojnym człowiekiem dopuki mnie ktoś nie zdenerwuje
Wtedy wszystko sie we mnie gotuje

Od jak dawna grasz na TotalStory? Od 17.01.2017

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? TAK

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? NIE

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? NIE

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): BAN za MINY

Twoje ulubione eventy: Derby ZTP Zloty G1

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Chciałbym zrobić event na innej mapie
Będzie polegał na biegah i znanie terenu całego San Andreas
Np zaczynamy w LS a kończymy go w SF lot
Kto 1 dobiegnie i wsiadzie na G wygrywa pojazd lub kase

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 4-7H

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 1-2H

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TeamSpeak3

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: NIE ZORGANIZOWALEM ZADNEGO

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Jestem miłym graczem dopuki mnie ktos nie zdenerwuje
Chcialbym pomagac gracza poniewaz widze ze juz przybywa ich troche dzis bylo ponad 100 osob na serwerze
Wiec napewno bardzo duzo reportow bylo do wykonania
Dzjekuje i pozdrawiam

Wiadomość dodana po 29 min 18 s:
Zapomnialem serialu 283C52358805D6A413DF0C9B4DAB42E4

Offline

#32 2017-01-27 00:54:55

KalaXD
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Imię: Kalina
Twój serial:  A1D53912C53B34CDB2EF07FDDC7424E2
Wiek: Prawie 12 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie Cierpie na dysleksję/dysortografię.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miła, ciekawa świata.
Od jak dawna grasz na TotalStory? Gram od Miesiąca.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Nie mam doświadczenia ponieważ po raz pierwszy spędzam tyle czasu na jednym serwerze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Z tego co wiem to  chyba nie. [dblpt])
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie zdarzyło mi się.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłam za nic karana.
Twoje ulubione eventy: Moje ulubione eventy to Derby.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Np. mam pomysł  na POLE MINOWE to znaczy że  gracze  starują z mety jadą jednakowymi autami i omijają bomby (jest ich masa) i ten kto pierwszy dostanie się na mete wygrywa. [dblpt])
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Ok. 3h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Ok. 1h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Skype.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Byłam sponsorem wygranej na evencie.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ bardzo się uzależniłam od grania na tym serwerze i chciałam bym ingerować w życie serwera.

Pozdrawiam KalaXD.
Prosze o rozpatrzenie mojego podania.
Kocham Ten Server [dblpt])

Offline

#33 2017-01-27 09:24:18

Kupca
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-26
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: REKRUTACJA

Kupca napisał/a:

Imię: Szymon
Twój serial: 3EDD7B4B1DCBCA21D0680CB38B606C43
Wiek: 14,5 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: jestem miły dobry nie oszukuję.
Od jak dawna grasz na TotalStory? miesiąc
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? tak bylem adminem na pylife i Your NeW Life
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): nie
Twoje ulubione eventy: Derby, Licytacja w ciemno
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 5h-6h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 3h-4h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? tak
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: nie zorganizowałem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: mam trochę doświadczenia  i bardzo lobię pomagać innym graczom.

Offline

#34 2017-01-27 14:49:24

Angelikaaa
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 50.0

Odp: REKRUTACJA

Imię: Angelika

Twój serial: E95F5996A137691AD8E75B5C6DA0EE42

Wiek: 16

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie

Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imie Angelika. Mam 16 lat. Pochodze z małej wsi "Olszewka". Interesuje się motocyklami. Moim hobby jest czytanie książek.

Od jak dawna grasz na TotalStory? Tylko 2 tygodnie ;/

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak , mam zdobyte takie doświadczenie i bardzo dobrze się spisywałam

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie zakłucałam

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie przeszkadzałam

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłam za nic karana

Twoje ulubione eventy: ZTP <3

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Dead run Podobne do hunters. Sa 3 osoby np z administracji a gracze muszą do biec do wyznaczonego celu. A my te osoby atakujemy

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Od godziny 13 do godziny 20.

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Co 30 minut.

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Posiadam TS3 oraz Skype lecz mikrofonu nie posiadam ale to się zmieni.

Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie ogranizowałam

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Dlaczego?  Trudne pytanie... bardzo dobrze się sprawuje, jestem bardzo zapamiętliwa... Szybko się ucze, Potrafie pracować w grupie. Nie wiem dokładnie ale każdy może dostać swoją szanse [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot