Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-26 16:17:32

Cheesek
Gracz PlayYourStory
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 45
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

[Propozycja] Firmy

Własna działalność czy to w grze czy w prawdziwym życiu to marzenie większości ludzi. Miło by było żeby serwer to ułatwiał. Będę pisał jakby to wszystko już było na serwerze żeby nie pisać ciągle "by".
  Aby stworzyć firmę musimy posiadać 5Mln PLN i "czystą" organizację. (bez członków, pojazdów itp.) W urzędzie rejestrujemy nasz biznes. Po zarejestrowaniu chat "organizacja" zmienia się w chat "Firma" Daje nam to:
-możliwość legalnego prowadzenia działalności
-wpis do bazy firm
-otrzymujemy losowo wygenerowany, 4 cyfrowy NIP/id firmy. Służy on do identyfikacji naszej firmy. Korzyści z tym związane to np. zniżki na naprawy u mechanika czy tankowanie paliwa. Przy zakupie konkretnej usługi, podając nasz NIP uzyskujemy zniżkę np. 10% u mechanika i 5% przy zakupie Paliwa.
-możliwość stworzenia dział w dziale na forum (wiem.. "dział w dziale", ale nie wiem jak to napisać) "Firmy" i tam przedstawić swoją usługę, informację o niej itd.


Co tu się dużo rozpisywać.. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i zaradność. Myślę, że świetnie by to ruszyło gospodarkę i jej zróżnicowanie na serwerze. Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do oceny.


PS.Mogło by to wyglądać jak w GTA ONLINE


( Dział : Narkotykowy,Samochodowy,Motocyklowy,Handel )


--------------------------------

Pozdrawiam Cheesek.

Offline

#2 2017-01-28 17:59:20

BuczKu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-02
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 50.0

Odp: [Propozycja] Firmy

SUPEEER PLUSIK ODEMNIE I POPIERAM!


❤ Stały Gracz❤

Offline

#3 2017-01-28 18:00:05

Paweł
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-09
Liczba postów: 58
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: [Propozycja] Firmy

Fajne popieram

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot