Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-27 20:40:40

Zbychu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 41
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

#2 Rekrutacja do SAPD

Podania proszę pisać według wzoru podanego poniżej.

Login:
UID:
Wiek:
Coś o sobie:
Coś od siebie:
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:
Dlaczego akurat Ty?:
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:

Offline

#2 2017-01-27 20:53:43

Gunek
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-23
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:Gunek
UID:865
Wiek:13
Coś o sobie:Nazywam się Kuba mam 13 lat Mieszkam w Tczewie. Lubię grać w koszykówkę i jeździć na rowerze w wolnym czasie spotykam się z kumplami.
Coś od siebie:Pozdrawiam Cały serwer Total Story i Administracje
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ Byłem już kilka razy na innych serwerach w SAPD i myślę ze się nadam.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak

Offline

#3 2017-01-27 21:12:29

killerpl
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

login:killerpl
UID:986
Wiek:14
Coś o sobie:mam na ime kacper mam 14lat mieszkam w tczewie lubie grać w piłke nożnom i jeżdzić na rowerze w godzinie 16:00
Coś od siebie:Pzdrawiam adminów i moderów
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:nnie nie mam  problemów
Dlaczego akurat Ty?: Bo byłem na każdym serwerze w sapd
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: NIE
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon: TAK

Offline

#4 2017-01-27 21:23:15

xdawideekTM
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 10
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: xdawideek
UID:737
Wiek:14
Coś o sobie:Cześć ! Mam na imię Dawid tak jak wspomniałem , mam 14 lat. Interesuje się frakcjami typu SAPD/SAMC na serwerach RPG , oraz gram na gitarze już 5 lat [sred]) Oraz trenuje piłkę nożną w klubie Wisła Kraków [dblpt])
Coś od siebie: Jestem miłym , głupkowatym oraz mądrym chłopakiem :DD 
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie mam problemu , bardziej wole się czegoś nauczyć od wyższej rangi [dblpt])
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ mam doświadczenie w tej frakcji , byłem na wielu serwerach typu RPG i dobrze się tam sprawowałem. Znam się trochę na tej frakcji z życia , ponieważ mój wujek jest w policji , raz pokazywał mi jak ta praca jest ciężka [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Można tak powiedzieć ,ale na mandatach sie znam XD
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak

Ostatnio edytowany przez xdawideekTM (2017-01-27 21:24:15)

Offline

#5 2017-01-27 21:32:25

DaXReL
♤♤Support♤♤
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 6
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:DaXReL
UID:507
Wiek:15
Coś o sobie: :Chodzę do 3 klasy .Lubię motoryzację i elektronikę.Mam swojego własnego bmx'a .Jestem miłą kulturalną osobą.Jak mnie ktoś zdenerwuje mogę być nie miły ale nie muszę.Zawsze próbuje załatwić problem i się z każdym dogadać. Moim hobby jest muzyka oraz fotografia . Nienawidzę się uczyć,ale mus to mus . Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to niebieski . Mam swój własny styl ,ale najbliżej mi do skate.
Coś od siebie: Powodzonka innym w podaniach [dblpt])
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: nie
Dlaczego akurat Ty?::Dlatego,że jest fajną frakcją jest tam parę osób które mi zaproponowały napisania podania.Gradoos zaproponował mi napisanie.Policja jest bardzo ciężką pracą i ja takie lubię.Chciałbym uczyć się na ciężkich błędach wiec lubię bardzo Policje.Policja jest miłą frakcją jest dużo fajnych rzeczy w niej jak np baza policji jest tam bardzo duża baza.Bardzo jest dużo ogarniętych bardzo policjantów.Ja jestem bardzo miłym i ogarniętym graczem bardzo bym chciał spróbować moich sił w Policji i zobaczyć jak sobie będę radził.Lubie ciężkie frakcje na serwerach Play.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: tak z pomocą
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: oczywiście



Pozdrawiam Ekipę SAPD [dblpt])

Offline

#6 2017-01-27 21:32:53

DaWiDo
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 3
Windows 8Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:DaWiDo
UID:1116
Wiek:15
Coś o sobie: Elo jestem Dawid co mogę powiedzieć o sobie mam 15 lat interesuję się motoryzacją w wakacje pracuje w warsztacie ogólnie wesoły dogaduje się z innymi w wolnym czasie śmigam na motorowerze [sred])
Coś od siebie:Mam nadzieje że zostanę przyjęty
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Kiedyś byłem w poli ale mam nadzieję że przypomnę wszystko
Dlaczego akurat Ty?:lubię ten zawód mam w rodzinie policjantów [2] i chciał bym pilnować porządku serwera [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:tak ja mówiłem mam [2] policjantów w rodzinie.Ale z złymi sprawami nie [sred])
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak
Napisałem jeszcze raz w nowym poście.

Offline

#7 2017-01-28 00:15:21

kondziu1236
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: kondziu1236
UID: 857
Wiek: 16
Coś o sobie: Na imię mam Konrad, mieszkam niedaleko Katowic, chodzę do 3 gim, lubię jeździć na quadzie "enduro" oraz grac w gry.
Coś od siebie: Chciałbym spróbować w SAPD
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty?: Jestem miły i niewulgarny [dblpt]D
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Posiadam i mam sprawny

Offline

#8 2017-01-28 00:37:41

Szajni
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 21
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: Shine.
UID: 1110
Wiek: 14 lecz, nie mam mutacji. Mam nadzieje ze to nie przeszkadza.
Coś o sobie: Jestem Adrian mam 14 lat, Pochodzę ze Śląska, dokładnie z tzw. stolicy Śląska Katowic. Moim ulubionym raperem jest Magik, słucham go od dawna, i czasami mi przykro że owy raper popełnił samobójstwo. Interesuję się policją, programowaniem, webmasteringiem
Coś od siebie: Mam duże doświadczenie w SAPD, znam podstawowe manewry SAPD.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, wykonuję wszystko jak trzeba.
Dlaczego akurat Ty?: Mam dużo styczności z policją, ponieważ mam siostrę policjantkę.  Jak wspomniałem, znam manewry SAPD co jest bardzo dużym plusem myślę. Bardzo chciałbym być akurat tutaj, bo to wyjątkowy, fajny serwer który bardzo mi się spodobał. Dobrze ogarniam RP. Nie ma ze mną problemów, jestem uczciwy. Jak coś zaczynam to zawsze skończę. Pościgi ? Wykonuję bardzo dobrze, wiem co zrobić aby podejrzany został jak najszybciej zatrzymany.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak, siostra policjantka
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Owszem, posiadam.
Mam nadzieję że się dostanę.
~Z poważaniem Shine.

Offline

#9 2017-01-28 00:58:48

Nexonn
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 51.0

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:Nexon
UID:808
Wiek:14 rocznikowo 15
Coś o sobie:Jestem Patryk mam 14 lat i z tego wnioskować można ze chodzę do 2 gimnazjum /mam dużo marzeń jak i zainteresowań/interesuje się bronią palną jak i ich atrapami / uwielbiam motocykle / Moje marzenia to Yamaha ZX8R , moim marzeniem jest jeszcze założyć rodzinę mieć dzieci i porostu mieć swój dom i żeby wszystko dobrze mi się okładało/teraz powiem coś o moim charakterze jestem miły , raczej nie odwalam , jestem uczciwy  , raczej próbuje dotrzeć do celu jaki sobie nadałem , jestem przyjazny raczej wole szukać większej ilości przyjaciół niż siedzieć przy dwóch czy jednym.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze zostanę przyjęty i ze zaufacie mi powierzając prawa do służby i Przyrzekam ze dam wszystko o ciebie nie zawiedziecie się na mnie i obiecuje ze dotrzymam tego wszystkiego.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: oczywiście ze tak/ bo co to za głupota podważać rad mądrzejszego ?
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego Ja hm lubię bezpieczeństwo a SAPD kojarzy mi się z bezpieczeństwem z przyjemnością pomagam z tak zwanym bananem na twarzy i bardzo milo mi jest jak mi ktoś dziękuje lub pochwala a W SAPD mam szanse się wykazać.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: nie bardzo.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Oczywiście ze tak

Offline

#10 2017-01-28 05:28:23

UNDERDENCE
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-20
Liczba postów: 8
Windows 7Firefox 51.0

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: UNDERDENCE
UID: 590
Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imię Mateusz, mieszkam na Sląsku. W MTA gram od dobry 3/4 lat.Uwielbiam gry RPG, MOBA, FPS oraz survivale.Interesuje się programowaniem oraz grafiką komputerową.
Coś od siebie: Życzę powodzenia innym [dblpt])
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty?: Jestem aktywnym graczem, który na serwerze przegrał kilkanascie godzin, byłem rzadko karany.Na granie na serwie poswiecam duzo czasu, gdybym sie dostał 99% czasu na serwie byłbym na służbie.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: W jakims stopniu mam ale nie jakos bardzo dużym.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak.

Offline

#11 2017-01-28 10:54:33

grzeslos
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 14
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: grzeslos
UID: 1015
Wiek: 15
Coś o sobie: Cześć mam na imię Grzegorz, mieszkam w województwie opolskim w mieście Kędzierzyn-Koźle. Interesuję się wyposażeniem wojskowym oraz muzyką.
Coś od siebie: Życzę wszystkim osobom próbującym aby dostali się w szeregi SAPD.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, wykonuję wszystkie rozkazy osoby wyżej postawionej.
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym się dostać ponieważ mam kolegę w SAPD z którym chciałbym jeździć na patrole w San Andreas.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie.
Czy posiadasz ps3 i sprawny mikrofon?: Oczywiście, to obowiązkowe narzędzie członków SAPD.
Z poważaniem grzeslos.

Offline

#12 2017-01-28 11:12:20

jojk33
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-02
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 35.0.1849.0

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: jojk33
UID: 170
Wiek: 13
Coś o sobie: Cześm mam na imie Patryk miszkam na wsi. Chodzę do szóstej klasy podstawówki. Interesuje się motoryzacją,grami komputerowymi i sportami. Lubie takie samochody jak lamborghini VENEMO i Nissan skyline-R34 to są dwa bradzo unikalne samochody. Lubie też motory sam mam skuter i nim jeżdżę. Lubię gry komputerowe takie Counter-Strike:Global-Offensive lub Grand Theft Auto 5. Lubię i to bardzo sporty takie jak piłka nożna jestem bardzo dobry jako pomocnik i napastnik. W piłkę ręczną jestem też dobry ale nie tak jak w piłkę nożną. Umiem grać w koszykówkę ale nie jestem zbty wysoki.
Coś od siebie: Mam nadzieję ,że się dostane,że z przyjemnością rozpatrzycie moje podanie. Powodzenia innym.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie nie mam problemów słucham się wyższych rang a szczególnie tych bardzo wysoko postawionych.
Dlaczego akurat Ty?: Poniważ jestem ogranięty znam komendy. Wiem jak wystawiać mandaty zakuwać innych i bindy wszystkie. Znam większość rang wiem jak wygląda akademia. Jest ze mną miła atmosfera.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie ale widziałem jak np ktoś prowadził a ja słuchałem jak policja sprawdza itp itd.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Posiadam

Offline

#13 2017-01-28 11:49:26

koxbot
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 51.0

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:koxbot
UID:74
Wiek:14
Coś o sobie:Mam na imię Maciej. Interesuję się samochodami i komputerami. Lubię uprawiać sporty takie jak piłka ręczna, piłka nożna koszykówka aczkolwiek teraz nie chodzę na koszykówkę, ponieważ mam problem z ahillesem.
Coś od siebie:
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Tak miałem
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ dużo ludzi potrzebuje pomocy w dzień jak i za nocy. A ponieważ znam się na tego typu sprawach to myślę że jak byście mnie przyjęli do SAPD to byli byście zadowoleni
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Trochę
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak posiadam

Offline

#14 2017-01-28 12:36:52

Szatan
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: Szatan
UID: 179
Wiek: 16
Coś o sobie: Mam na imię Patryk chodzę do 3 klasy gimnazjum, lubię grać w MTA, oraz driftować [dblpt]D, jestem w klasie siatkarskiej.
Coś od siebie: Mam nadzieję, że uda mi się dostać do SAPD, będę się bardzo starać.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, słucham o czym mi mówią jak zrobie coś źle [dblpt])
Dlaczego akurat Ty?: Dlatego żę znam komendy, ogarniam jazdę "pitowanie.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#15 2017-01-28 13:29:48

Kupca
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-26
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:Kupca*
UID: 858
Wiek:14
Coś o sobie:Mam na imię Szymon mój tata jest policjantem i chcę iść w jego ślady więc chce być w SAPD.
Coś od siebie:Byłem już w SAPD na 1 serwerze więc trochę mam doświadczenia/
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie ja jestem cierpliwy nie przeklinam i słucham uważnie.
Dlaczego akurat Ty?:Dlaczego ja? Ponieważ myśle że dobrze będe wykonywał prace i słuchał się poleceń.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak jak już mówiłem mój tata jest policjantem.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak posiadam ts3 i mikrofon Tracer Clasic.

Wiadomość dodana po 1 h 35 min 46 s:

Kupca napisał/a:

Login:Kupca*
UID: 858
Wiek:14
Coś o sobie:Mam na imię Szymon mój tata jest policjantem i chcę iść w jego ślady więc chce być w SAPD.
Coś od siebie:Byłem już w SAPD na 1 serwerze więc trochę mam doświadczenia bardzo lubię policje i bardzo chcę z nią współpracować.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie ja jestem cierpliwy nie przeklinam i słucham uważnie.
Dlaczego akurat Ty?:Dlaczego ja? Ponieważ myśle że dobrze będe wykonywał prace i słuchał się poleceń.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak jak już mówiłem mój tata jest policjantem.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak posiadam ts3 i mikrofon Tracer Clasic.

Wiadomość dodana po 1 h 37 min 59 s:
Login:Kupca*
UID: 858
Wiek:14
Coś o sobie:Mam na imię Szymon mój tata jest policjantem i chcę iść w jego ślady więc chce być w SAPD.
Coś od siebie:Byłem już w SAPD na 1 serwerze więc trochę mam doświadczenia bardzo lubię policję i bardzo bym chcial być w SAPD.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie ja jestem cierpliwy nie przeklinam i słucham uważnie.
Dlaczego akurat Ty?:Dlaczego ja? Ponieważ myśle że dobrze będe wykonywał prace i słuchał się poleceń.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak jak już mówiłem mój tata jest policjantem.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak posiadam ts3 i mikrofon Tracer Clasic.

Offline

#16 2017-01-28 15:11:40

koxbot
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-11
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 51.0

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Tamto podanie jest nie ważne

Login:koxbot
UID:74
Wiek:14
Coś o sobie:Mam na imię Maciej. Interesuję się samochodami i komputerami. Lubię uprawiać sporty takie jak piłka ręczna, piłka nożna koszykówka aczkolwiek teraz nie chodzę na koszykówkę, ponieważ mam problem z ahillesem.
Coś od siebie:Mam nadzieję, że się dostane do SAPD i będę mógł pomagać innym w potrzebie, oczywiście życzę innym powodzenia.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Tak miałem
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ dużo ludzi potrzebuje pomocy w dzień jak i za nocy. A ponieważ znam się na tego typu sprawach to myślę że jak byście mnie przyjęli do SAPD to byli byście zadowoleni
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:Trochę
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak posiadam

Offline

#17 2017-01-28 15:19:37

Kuba99
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login:Kuba99
UID:842
Wiek: 13
Coś o Sobie: Siemka Mam Na imię Jakub moja Mama Była policjantką i sam chce być jam moja mama. Jestem ogarnięty i bardzo mało przeklinam. Bardzo lubie Grać na tym serwerze gram około 8-10 godzin
Coś Od siebie:Byłem Już w SAPD I PSP Lecz najlepiej czuje się w sapd
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi? Nie
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego? ponieważ Myśle że dobrze sie spisze
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak jak Pisałem Moja mama Była w Policji
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Tak Mam ts3 i mikrofon Dokładnie [blue yeti blackout]

Ostatnio edytowany przez Kuba99 (2017-01-28 15:19:54)

Offline

#18 2017-01-28 16:23:51

Dywano
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-28
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Login: Dywano
UID: 1210
Wiek: 16/17 (We wrześniu 17)
Coś o sobie: Mam na imię Dawid, mam 16 lat i pochodzę z Małopolski. Uczęszczam do klasy pierwszej technikum na profil technika pojazdów samochodowych, ale mam zamiar przepisać się do zasadniczej szkoły zawodowej na profil mechanika pojazdów samochodowych ze względu na moje słabe wyniki w nauce, których nie ukrywam XD. Jestem osobą miłą, kulturalną i zazwyczaj spokojną, potrafię pracować w grupie i mam spore doświadczenie w rozgrywce na scenie MTA i SAMP. Sporo grałem na serwerach Role Play w różnych organizacjach - czy to przestępczych, czy porządkowych więc mam również doświadczenie w rozgrywce jako funkcjonariusz.
Coś od siebie: Hm...myślę, że wszystko napisałem wyżej [dblpt]P Myślę, że warto dac mi szansę, bo mam naprawdę szeroki zakres wiedzy jeżeli chodzi ogółem o Policję zarówno tą Polską, jak i Amerykańską.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie.
Dlaczego akurat Ty?: Jak już wspomniałem wyżej: jestem miły, spokojny, kulturalny i potrafię pracować w grupach. Mam szerokie pojęcie na temat pracy funkcjonariuszy policji zarówno Polskiej, jak i tej Amerykańskiej typu LAPD. Znam taktyke czarną, niebieską, zieloną, taktykę saperską, znam manewry PIT i Felony Stop, potrafię wymienić podstawowe wyposażenie patrol bag'u, war bag'u, pasa taktycznego i radiowozu - wiele by wymieniać.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Zależy XD
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak.

Offline

#19 2017-01-28 18:26:47

Zbychu
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 41
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: #2 Rekrutacja do SAPD

Rekrutacja OFF

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot