Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-28 23:09:58

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
WindowsChrome 55.0.2883.87

Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Witam bardzo serdecznie powracamy z następna rekrutacją do Army San Andreas stwierdziłem,że mało osób jest w ASA

O to wzór podania:

Imię:
Wiek:
Od jak dawna grasz na serwerze ?:
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Akceptujesz Regulamin ?: 
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:



WYMAGANIA:
1.Min. 14-15 lat.
2 Zasady zachowania kultury
3.Zaakceptowania regulaminu
4.Wchodzenie na Serwer



REKRUTACJA TRWA DO JUTRA DO GODZINY 18 !!!

Życzę powodzenia !!
Pozdrawiam: Lider Army San Andreas WhoNext

Ostatnio edytowany przez WhoNext (2017-01-28 23:12:19)

Offline

#2 2017-01-29 01:18:42

xdawideekTM
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 10
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię:Dawid
Wiek:14
Od jak dawna grasz na serwerze ?:1-2 tygodnie
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):Mam na imię Dawid Chodze do 2 gimnazjum , interesuje sie wojskiem polskim oraz policją.Gram na gitarze 5 lat , mam pare osiagniec ogolnopolskich oraz gram w klubie Wisła Kraków.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Niewielkie ,ale mam.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Raz prawko za skoki.
Akceptujesz Regulamin ?:  Tak.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 3-4 h w ferie nawet caly dzien [sred])
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:Ponieważ jestem idealny na tą frakcje , gdyż kocham wręcz pomagać ludziom. Nie jednemu graczowi pomogłem z początkami. Pozdrawiam.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:Tak

Offline

#3 2017-01-29 11:11:59

MontesPL
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Mateusz
Wiek: 15
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Miesiąc
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Witajcie. Na początku może zacznę od tego że się przedstawie. Mam na imię Mateusz i mam 15 lat. Pochodzę z Katowic oraz uczęszczam do 2 klasy gimnazjum a w przyszłości planuję się uczyć za Mechanika Pojazdów Samochodowych. Moją pasją są gry komputerowe typu: WoT, CS:GO, MTA:SA oraz interesuję się rzeczami związanymi z II Wojną Światową.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Byłem w ASA na trzech serwerach
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Dostałem raz zakaz prawa jazdy
Akceptujesz Regulamin ?: Tak
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 4-7h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Chciałbym otrzymać możliwość dołączenia do grona Army San Andreas, dlatego że od dziecka interesuję się Wojskiem i wszystkim co jest z nim związane. Jestem osobą kulturalną oraz bardzo aktywną, więc problemów z aktywnością u mnie nie będzie. Potrafię dogadywać się z każdym i zawsze się staram pomóc jak tylko potrafię.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Tak

Offline

#4 2017-01-29 11:28:34

Kompisowo24
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 53.0.2785.116

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Bartłomiej
Wiek: 13-14
Od jak dawna grasz na serwerze ?: tydzien może 2
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):  Nazywam się Bartłomiej, uczęszczam do gimnazjum z profilem matematyczno informatycznym. Jestem wysokim i szczupłym człowiekiem jak na wiek. Mam brązowe oczy, brązowe włosy. Zazwyczaj mam codziennie uśmiech na twarzy ale są dni takie w których nie mam go. Jestem człowiekiem szczerym, otwartym i inteligentnym. Moimi najlepszymi cechami to że jestem przyjacielskim, miły i potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji. Nie potrafię się nudzić zawszę znajdę jakieś ciekawe zajęcie. Ale jak każdy człowiek posiadam wady. Na przykład czasami mam zły dzień i wtedy potrafię obrazić kogoś ale potem wraca to do normy. Moje zainteresowania to E-Sport, gra w piłkę nożna i ping-ponga. Bardzo lubię słuchać rap a najbardziej Enimena. Bardzo lubię poznawać nowe znajomości przez Internet i je utrzymywać bardzo długo. Jestem osobą bardzo komunikatywną, myślę ze bym się potrafił zachować w każdej sytuacji. Nigdy się nie poddaje zawszę dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:  W tej frakcji nie mam żadnego doświadczenie.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nigdy nie zakłócałem.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Jedynie za prawo jazdy.
Akceptujesz Regulamin ?:  Akceptuje regulamin frakcji ASA.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: Na serwerze mogę około 5h na frakcje 3h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: A dlaczego niby nie zasługuję? Jestem aktywną osobą ciężką do sprowokowania, ze mną nie będzie problemów jeżeli chodzi o wyzywanie o taran itp itd.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:

Offline

#5 2017-01-29 13:43:41

Kacper1223
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-29
Liczba postów: 5
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię:Kacper.
Wiek:15lat
Od jak dawna grasz na serwerze ?:3-5dni
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):Cześć jestem Kacper,chodzę do klasy 3gminazjum mieszkam w Stoczku Łukowski w województwie:Lubelskim interesuję się ciężarówkami i w przyszłości chciał bym zostać kierowcą,lubię grać w gry takie jak:MTA,ETS2,FS17 jestem kulturalny oraz miły do czasu gdy mię ktoś nie zdenerwuję [dblpt]D moja ulubiona marka pojazdu to BMW [dblpt]P myślę że to na tyle.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:Tak byłem na wielu serwerach w ASA oraz byłem 2 razy liderem [dblpt]) .
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:Nie.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie dostałem ani razu bana ale wiele razy straciłem prawo jazdy [dblpt]D .
Akceptujesz Regulamin ?:Oczywiście,że TAK.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?:4-5h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:Ponieważ mam doświadczenie z innych serwerów i dużo umiem [dblpt]P .
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:TAK.

Offline

#6 2017-01-29 16:11:30

Kupca
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-26
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Szymon
Wiek: w lutym 15
Od jak dawna grasz na serwerze ?: 2017-1-23 16:11:07
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):Jak już mówiłem mam na imię Szymon mam 14 prawie 15 lat bardzo chciał bym być w ASA byłem raz w ASA ale serwer się rozpadł więc przeszyłem na ten serwer i nie żałuje chcę iść do wojska ale nie wiem czy pójdę.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Tak jak mówiłem byłem w ASA na innym serwerze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie,nigdy
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie
Akceptujesz Regulamin ?:  Tak
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 10h-11h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:Ponieważ mam troche dośwadczenia i myślę że mogłbym wesprzeć ASA.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:Tak

Offline

#7 2017-01-29 16:52:34

mikolaxx
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-29
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię:Mikołaj
Wiek:13-14
Od jak dawna grasz na serwerze ?:Na Serwerze gram od nie calego miesiąca
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane):Mysle ze jestem ogarniety jak na swoj wiek,jestem Miły przyjacielski,i mysle ze dobrze jest się ze mną dogadac.Interesuję się wojskiem.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?:Tak byłem w tej frakcji na innym serwerze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?:Myślę ze nie. ale raz dostalem bana za obraze Rcona
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Moja Jedyna kara którą mialem to jest wyzej wspomniany ban,gdyz nie wiedzialem ze ,,Kaktus,, Rcon którego obrazilem jest Rconem.
Akceptujesz Regulamin ?: Oczywiscie
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?:Dziennie w MTA na serwerze gram jakies 3-4 godzinki ale jesli bedzie trzeba mogę wiecej czasu poświećic na frakcje
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę:Poniewaz mam doświadczenie w takich rzeczach i byłem w takiej frakcji.Jak juz wyzej wspomnialem interesuje mnie to.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?:Tak,Posiadam

Offline

#8 2017-01-29 17:05:27

HarDzik
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-28
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Michał
Wiek: 15 lat
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Na serwerze gram tydzień. Ale na serwerach typu RPG mam staż 2 lat.
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Cześć, nazywam się Michał i mieszkam w małej wiosce w Kujawsko-Pomorskim. Interesuje się motoryzacją i informatyką, potrawie zdiagnozować co się stało z komputerem
gdy coś się zepsuło.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Tak, mam doświadczenie z innych serwerów, byłem w policji i w tzw. SAMIS jest to jednostka wojskowa, na innym serwerze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Dostałem raz ostrzeżenie ponieważ trochę się uniosłem i użyłem nie cenzuralnego słowa na czacie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Jak wyżej dostałem tylko i wyłącznie ostrzeżenie.
Akceptujesz Regulamin ?: Tak, akceptuje regulamin.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: Zaczeły mi się ferie, mogę poświęcić max. 4 h.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Dlaczego ja? Jestem sumiennym graczem i jaką robotę zacznę to mam zwyczaj ją skończyć.
Jestem uprzejmy i lubię pomagać ludziom. Ściśle przestrzegam zasad które zostały na mnie nałożone.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Mam sprawny mikrofon i posiadam TeamSpeaka3.

Offline

#9 2017-01-29 17:33:43

Szatan
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Patryk
Wiek: 16
Od jak dawna grasz na serwerze ?: Z miesiąc [dblpt])
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Nazywam się Patryk mam 16 lat.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: Tak
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie [dblpt])
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Za nic
Akceptujesz Regulamin ?: Akceptuje regulamin frakcji ASA.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: 3-5h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Ponieważ ogarniam komendy, nie wyzywam, kulturalnie się zachowuję, nie sprzyjam problemów. Pomagam w różnych sytuacjach. [dblpt])
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: Tak

Offline

#10 2017-01-29 17:46:55

Junior
Gracz PlayYourStory
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2017-01-28
Liczba postów: 3
AndroidChrome 30.0.0.0

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Patryk

Wiek: 13

Od jak dawna grasz na serwerze: 3 dni, kiedyś na początku serwera  gralem jako moderator. A teraz troszkę się wzbogacilem.

Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Nazywam się Patryk, chodzę do 1 kl. gimnazjum. Interesuję się samochodami, jestem koleżeński. Lubię grać w Counter Strike'a Global Offensive i w MTA na tym serwerze. Wiadomo, gracze mnie nie znają, ale poznają. Myślę że mnie zaakceptujecie i się poznamy.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na serwerach ?: Tak, kiedyś na pewnym serwerze bywalem już w sluzbach mundurowych, m.in. Police Departament.

Czy zaklócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: Nie, jestem kulturalną osobą, nie mam takiego zamiaru.

Za co byleś u nas karany (kary, bany): Nie bylem za nic karany i nie chcę.

Akceptujesz regulamin ?: Oczywiscie, że TAK.

Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na grę ?: Jakieś 2-4h.

Dlaczego to wlaśnie Ty zaslugujesz na tą pracę: Jestem kulturalny, potrafię dzialać w grupię i dobrze wykonuję swoją pracę. Nie zapomnijmy o tym, że slucham się szefów.

Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz Teamspeak3: No jasne, że posiadam.

Doceńcie co napisalem i trzymam kciuki ! [dblpt])

Offline

#11 2017-01-29 18:33:51

XxX
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-29
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Imię: Krzysztof
Wiek:  16
Od jak dawna grasz na serwerze ?: od 5 dni [dblpt]D
Napisz coś o sobie (3 zdania rozbudowane): Witam mam na Imię Krzysztof mam lat 16 pochodzę z woj Podkarpaciego. Moim zaintersowanimi sa piłka Nozna itp. Lubię grać na komputerze w różne gry takie jak MTA,SAMP,GTA5,CSGO.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach ?: tak mam średnie byłem w ASA na innych server i nawet byłem szefem.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam) ?: nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): nie byłem tylko prawka
Akceptujesz Regulamin ?:  TAK
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę ?: moge nawet po 4 godziny grac :DD
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą pracę: Jestem aktywnym Graczem lubie pomagac graczom jestem miły szybko zapoznaje sie z graczami.
Posiadasz Sprawny Mikrofon oraz TeamSpeak3 ?: tak posiadam [dblpt]D

Offline

#12 2017-01-29 18:59:56

WhoNext
Zbanowany
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 31
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Trzecia Rekrutacja do Army San Andreas

Rekrutacja Off.za 2 min wyniki !.

Wiadomość dodana po 03 min 32 s:
Witam was serdecznie,Wybrałem 3 osoby nie będę pisał nudnych przemówień i tak nikt tego nie czyta ;3

Następujące osoby się dodają:

1.xdawideekTM
2.Junior
3.Kupca

Zapraszam na teamspeak3 o godzinie 18:15.Na Szkolenie.

Ostatnio edytowany przez WhoNext (2017-01-29 19:03:50)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot