Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-28 23:42:25

Kapec6969
♤♤Support♤♤
Skąd: Poznań
Dołączył: 2017-01-01
Liczba postów: 30
WindowsChrome 55.0.2883.87

Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Wszystkie podania prosze pisac w odpowiedziach
Login:
UID:
Wiek:
Coś o sobie (min. 3 zdania) :
Coś od siebie :
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań )
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:

Wyniki za Tydzień w Niedziele


oTOOymh

Offline

#2 2017-01-29 02:36:58

SkouT
Gracz PlayYourStory
Skąd: Polska Radom
Dołączył: 2017-01-29
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: SkouT
UID: 1253
Wiek: 16

Coś o sobie : Myślę, że jestem odpowiedzialną osobą. Dużo osób stawia na mnie, bo wiedzą że można na mnie polegać. Często też zdarza mi się tak, że gdy coś trzeba zrobić co wymaga powagi, to ja to wykonuje, bo potrafię zachować powagę do miejsca i sytuacji w jakiej się znajduję.  Dążę do wybranego mi celu, jestem szczery i nienawidzę jak ktoś kłamie lub plotkuje za plecami, czasem zdarzy mi się skłamać lecz w dobrych intencjach. Denerwuje mnie czasem to, jak ktoś jest mało samodzielny. Ortografie trzymam na wysokim poziomie. Mogę się nazywać przeciętnym uczniem, chodzę do ZDZ, Liceum , klasy Strażackiej w Radomiu. Interesuje się wszystkim co jest związane ze Strażą Pożarną, Piłką Nożną i Informatyką. Jestem towarzyski , lubię spędzać czas z przyjaciółmi. Gram także w inne gry, jakimi są: CS:GO, FIFA 17 , The Forest, War Thunder, lecz najbardziej skupiam się na MTA. Zacząłem amatorsko skryptować, edytować mapy i modelować co mi się bardzo spodobało. Szczególnie podchodzę do spraw sentymentalnych, gdyż życie mnie tak nauczyło.
Coś od siebie : Jestem dojrzały emocjonalnie , bardzo lubię sprawiać przyjemność komuś pomagając. Jestem osobą kontaktową , łatwo przyswajam wiedzę i dość szybko zapamiętuję. Myślę że wszystkie te cechy , charakteryzują mnie dobrze pod tą frakcje lecz to jest tylko i wyłącznie wasz wybór ale jestem pewien że się nie zawiedziecie.

Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie mam

Dlaczego akurat Ty?: . Jestem dojrzały emocjonalnie , bardzo lubię sprawiać przyjemność komuś pomagając.  Na innych konkurencyjnych serwerach byłem w odpowiednikach Straży Pożarnej i dużo pamiętam. Komputer mi nie sprawia problemów, ponieważ złożyłem go nie dawno. Ortografie trzymam na wysokim poziomie. Dążę do wybranego mi celu, jestem szczery i nienawidzę jak ktoś kłamie lub plotkuje za plecami, czasem zdarzy mi się skłamać lecz w dobrych intencjach.

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną : Tak mam  w rodzinie strażaka PSP.

Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak posiadam, nawet własny serwer.


j6miU2Z.gif

"Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz."

Offline

#3 2017-01-29 14:01:28

grzeslos
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 14
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: grzeslos
UID: 1015
Wiek: 14
Coś o sobie (min. 3 zdania) : Witam, nazywam się Grzegorz. Mieszkam w województwie opolskim w mieście Kędzierzyn-Koźle. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Interesuję się piłką nożną, informatyką, a także muzyką. Jestem po mutacji, ortografia na najwyższym poziomie. Jestem człowiekiem kulturalnym i poważnym.
Coś od siebie : Powodzenia innym osobom usiłującym dostać się do SAFD.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, wykonuje wszystkie rozkazy osoby wyżej postawionej.
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ): Znam komendy oraz bindy. Bardzo dobrze jeżdżę po ulicach San Andreas. Staram się codziennie grać więc na służbie powinienem być codziennie. Zachowuję powagę oraz słownictwo. Nie ,,płaczę" o awans.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną. Ojciec od mojego znajomego jest strażakiem.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Oczywiście, standardowe narzędzie każdego pracownika SAFD.
Z poważaniem grzeslos.

Offline

#4 2017-01-29 15:37:21

Cheesek
Gracz PlayYourStory
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 45
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: Cheesek


UID:642


Wiek: 14


Coś o sobie (min. 3 zdania) : Mam na imię Bartosz. Uczęszczam do II Klasy Gimnazjum co można wywnioskować z Wieku. Interesuję się Motoryzacją , Informatyką oraz Służbami mundurowymi.


Coś od siebie : Chciałbym dołączyć do PSP [dblpt]D


Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nope


Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ): Ponieważ jestem osobą potrafiącą stosować się do rozkazów wyższej rangi. Poruszam się po Stanie SA bez żadnych problemów. Mam doświadczenie co do PSP. Jestem Aktywny ( W końcu TestowyMod do czegoś zoobowiązuje ). Umiem dobrze Odgrywać RP. Jestem chętny do Współpracy z Wami [dblpt]D.


Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną: Byłem w OSP


Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tia


--------------------------------

Pozdrawiam Cheesek.

Offline

#5 2017-01-29 17:28:32

Szatan
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: Szatan
UID: 179
Wiek: 16
Coś o sobie (min. 3 zdania) : Nazywam się Patryk, mam 16 lat. Chodzę do klasy siatkarskiej w woj. opolskim. Uwielbiam grać w gry oraz w piłkę siatkową.
Coś od siebie : Mam nadzieję, że dostanę się do PSP. Powodzenia wszystkim. [sred])
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, nie mam pilnie słucham.
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ) Ponieważ ogarniam komendy, lubię sikać sikawką. [dblpt]D Dobrze jeżdzę co by dało nam szybki dojazd do zdarzenia. Komendy nie stoją na przeszkodzie. RP zawsze na dobrym poziomie. [dblpt])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną: Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

Ostatnio edytowany przez Szatan (2017-01-29 17:28:51)

Offline

#6 2017-01-29 17:39:29

WojekXD
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-21
Liczba postów: 25
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: WojekXD
UID: 623
Wiek: 14
Coś o sobie (min. 3 zdania) : Witam. Nazywam się Kamil. Mieszkam w województwie Śląskim i mieszkam w Wodzisławiu Śląskim. Chodzę do 2 gimnazjum w Wodzisławiu Śląskim nr 28.
Coś od siebie : Jestem spokojnym i panującym na różnymi sytuacjami człowiekiem. Nie kłócę się bez powodu oraz lubię Straż Pożarną.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ) : Ponieważ nie raz posiadałem tą frakcję na innych serwerach oraz chodzę na szkolenia. Jestem członkiem w Wodzisławskim OSP. Jest to jedna z najlepszych frakcji! Moim marzeniem jest zostać w frakcji PSP, marzę o tym od dziecka! Lubię pomagać ludziom. To jest jedna z najlepszych pomocy w miastach, wsiach itp. Gdy skończę 18 lat, odrazu chcę pracować w Straży Pożarnej (PSP,OSP)
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną: Tak. Chodzę na szkolenia w OSP w Wodzisławiu Śląskim
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak



Pozdrawiam WojekXD

Dziękuję za udzielenie mi głosu [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez WojekXD (2017-01-29 17:40:46)

Offline

#7 2017-01-29 20:19:16

Kacper1223
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-29
Liczba postów: 5
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login:Kacper.
UID:1159
Wiek:15lat
Coś o sobie (min. 3 zdania) :Cześć,jestem Kacper chodzę do klasy 3gimnazjum mieszkam w Stoczku Łukowskim w województwie Lubelskim lubię ciężarówki i w przyszłości chciał bym zostać kierowcą lubię grać w gry takie jak:MTA,FS17,ETS2 oraz w ATS moje ulubiona marka samochodu to oczywiście BMW jestem miły oraz kulturalny do czasu gdy ktoś mnie nie zdenerwuje w wakacje lubię jeździć z tatą w trasę do Austrii,Włoch,Niemiec itd lubię też Quady w przyszłości chciał bym sobie zakupić Yamahę Raptor 700r bądź Suzuki LTZ400 lubię tak że crossy i chciał bym też posiadać właśnie takie krosa takiego jak Yamaha YZF 250 bardzo lubię psy myślę że to na tyle nie rozpisuję się.
Coś od siebie :Bardzo chciał bym dołączyć w wasze szeregi czyli PSP.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie ja właśnie słucham się wyższych rang.
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ) Mój wujek jest strażakiem i bardzo wiele się nauczyłem od niego myślę że to tak że wykorzystam w grze na serwerze jeśli czegoś bym nie umiał to szybko się uczę ponieważ mam bardzo dobrą pamięć i szybko zapamiętuję różne rzeczy tak jak w szkole.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną Tak jak pisałem mój wujek jest strażakiem i prowadzi takie zajęcia że uczy młodszych w wieku 12-13lat różny rzeczy typu jakie są węże itd.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Oczywiście,posiadam.
                                                                                                                                                    Pozdrawiam Kacper.

Offline

#8 2017-01-29 20:58:51

Skyrysyn
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-28
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 42.0.2393.517

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: Skyrysyn
UID: 889
Wiek: 18
Coś o sobie (min. 3 zdania) : Mam na imię Kamil i jestem wyluzowaną a zarazem spokojną osobą. Można mi zaufać powierzyć jakieś tajne zadania czy tam tajemnice. Potrafię słuchać wyższych od siebie rang także problemów ze mną nie będzie.
Coś od siebie : Myślę, że się nadam.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ) : Jestem spokojny, ogarnięty i potrafię zachować zimną krew w różnych sytuacjach. Potrafię się dostosować do rozkazów jakie zostaną mi rozdane. Zawsze wykonuje swoją pracę jak najlepiej potrafię. Posiadam umiejętności prowadzenia o różnych gabarytach pojazdów. Kiedyś myślałem zostać strażakiem, lecz zmieniłem plany i chciałbym sprawdzić w grze co straciłem. Myślę, że nadam się do tej pracy bo jednak nie może być to trudno bo RP też potrafię odegrać w razie wu.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną ? : Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Ta

Offline

#9 2017-01-29 22:08:15

HarDzik
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-28
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: HarDzik

UID: 1151

Wiek: 15 lat

Coś o sobie (min. 3 zdania) : Siemano, mam na imię Michał i mam 15 lat. Mieszkam w małej wsi w Kujawsko-Pomorskim.
Interesuje się motoryzacją i informatyką. Chodzę to II klasy gimnazjum.
Jestem kulturalną osobą i rzadko używam jakichkolwiek wulgaryzmów, bardzo ciężko mnie
sprowokować.

Coś od siebie : Życzę wszystkim powodzenia dostania się do tej frakcji, i sam liczne na wybranie.

Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: W żadnym wypadku. Umiem się
dostosować do poleceń wyższej rangi.

Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ):Jestem kulturalnym człowiekiem i lubię pomagać ludziom.(Wiem jest to częste pisane w podaniach)
Znam San Andreas jak własną kieszeń, gdyż mam 2 letni staż na serwerach RPG ala PYlife.
Mam jedną zasadę. "Jeśli coś zaczniesz, dokończ i nie idź do drugiej roboty". Czyli jestem sumiennym graczem. Lubie straż pożarną,
ale nigdy specjalnie się nią nie interesowałem, może własnie ta frakcja popchnie mnie do zdobywania doświadczenia ze SP.
Mam doświadczenie, mogę poświęcić dużo czasu na grę.

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną: Mam minimalną styczność ze
Strażą Pożarną (Ochotniczą) ponieważ mój kuzyn pracuje w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Owszem posiadam wszystko.

Offline

#10 2017-01-30 21:45:22

kondziu1236
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Druga rekrutacja do PSP ( Wzór )

Login: kondziu1236
UID: 857
Wiek: 16
Coś o sobie: Na imię mam Konrad, mieszkam niedaleko Katowic, chodzę do 3 gim, lubię jeździć na quadzie "enduro" oraz grac w gry.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie
Dlaczego akurat Ty? (min. 6 zdań ) Dlaczego ja, jestem pomocnym, miłym, niewulgarnym graczem. Myślę, że sprawdziłbym się w PSP, na innych serwerach byłem właśnie w Straży, nie było ze mną problemów, skarg, wręcz pochwały. Nie mam problemu z dostosowaniem się do poleceń, w mta gram od ok 1,5 roku, głównie na serwerach rpg. Nie mam problemu z odgrywaniem RP. Mapę Sa znam jak własną kieszeń. I no cóż, mam nadzieję, że się dostane.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną:  Uczestniczyłem w zawodach strażackich w miejscowości, w której mieszkam
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Ts posiadam, sprawny mikrofon również.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot