Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-02 20:39:51

Hiroszek
◇♡◇♡ADMINISTRATOR♡◇♡◇
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Dołączył: 2016-12-31
Liczba postów: 6,981
AndroidChrome 55.0.2883.91

Włamanie

Dnia 02.01.2016 okolo godziny 16 na serwer weszła osoba pod nickiem Hiroszek ,lecz nie byłem to ja. Wiedziałem kto był dokładnie ta osoba był to .nankY skrypter poprzedniej edycji serwera.Został on poprzednio wywalony z owej rangi ,ponieważ zabardzo wtrącał się w życie prywatne moje ,oraz sferu. Nie przemyślane tego ,że w którymś skrypcie na poprzedniej edycji może on wprowadzić ,,sprawdzacz haseł ",ponieważ w 100% mu ufalem . Owy zrobił ,umieścil w skrypcie oraz przejżal moje hasło . Nie wiedzący ja ,owe hasło używałem także tutaj . Dlatego owy ,,skrypter" (tj. Pedał z grzywką ) poprostu zalogował się na moje konto ,zaczą banować, oraz usuwać skrypty.
Nie jestem takim idiota na jakiego mnie uważał . Mam 3 kopie zapasowe.Naprawa serwera potrwają max 30 minut . Serwer działa.
Planujemy z administracją #Gumis #Sferu nowa edycję ?która odbyłaby się w sobotę.
Do całego włamania wszystko zwalam na siebie ,jest to moja wina.
Lecz niestety, człowiek uczy się na własnych błędach.
Pozdrawiam także włamywacza ,który myśli ,ze jest fajny i ma ryj jak roztzutnik. Łapie także jego ip ,miejsce zamieszkania oraz dane osobowe. Wiem grożą za to konsekwencje prawne ,lecz jeżeli on nie zachował mojej animowosci ,to ja także .
Eryk Nankiewicz (tak samo ma na fb)
Obrońców monte Cassino 34 Sosnowiec.
178.43.158.129
Jeżeli ktoś ma dobrą maszynkę DDOS ,to wiecie co robić .
Pozdrawiam Hiroszek.
Co do kontaktu zemną jutro tworzę fanpage serwera.
Miłego wieczorku.


430x73_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot