Total Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-01 17:50:12

FaceTQ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 18
Windows 8.1Opera 42.0.2393.517

Rekrutacja do struktur ASAPD

Witam was wszystkich tutaj czytających owy temat. Jak widać w ostatnim tygodniu naszej frakcji za bardzo nie widać na serwerze. Dlatego takżę powodu postanawiamy otworzyć trzecia rekrutację do ASAPD. Jesteś osobą która chciała by się dostać do SAPD? Jeśli tak to ten temat jest przeznaczony dla ciebie.
WYMAGANIA:
Minimum 14 Lat (jeśli masz mniej to nas przekonaj)
Sprawny TS3
Sprawny Mikrofon
Chęc pracy i aktywności na serwerze

WZÓR:

Login:
UID:
Wiek:
Coś o sobie:
Coś od siebie:
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:
Dlaczego akurat Ty?:
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:

Ostatnio edytowany przez FaceTQ (2017-02-01 17:52:22)

Offline

#2 2017-02-01 18:05:10

Kompisowo24
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 53.0.2785.116

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: Kompisowo24
UID: 1001
Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imię Bartek i lubie SAPDY
Coś od siebie: Chce tą frakcje zmienić pod zwgledem całego rp ponieważ jest 0
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Tak, jak wyższa ranga ma 0 szacunku i nie umie rp.
Dlaczego akurat Ty?: A dlaczego nie ?
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#3 2017-02-01 18:25:18

Jakub_2JZ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-02
Liczba postów: 8
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login:
UID:
Wiek: 13 (za 1mies. 14)
Coś o sobie: Nazywam się Jakub, jestem prawie czternastoletnim (no tak 1mies do urodzin) chłopakiem. Jestem w 1kl. gimnazjum. Związałem się już z tym serwerem. Lubię motoryzacę, rysować, robić zdjęcia w MTA (samochodów), no i SAPD wiąże się u mnie z łapaniem kierowców - ale nie dlatego chcę być w SAPD.
Coś od siebie: Już kiedyś byłem w ASAPD na tym serwerze, ale cóż - reset frakcji. Chcę to powtórzyć.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, nie mam.
Dlaczego akurat Ty?: Już się zajmowałem nie raz w sprawach policji jako ich pracownik.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie, nie mam.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#4 2017-02-01 18:47:15

Heksio
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Siemka ! , jako iż bardzo mi zależy na przystąpieniu do jakiejś frakcji , a bardzo dużo czasu ostatnio spędzam na waszym serwerze myśle , że rozpatrzycie to pozytywanie ! [dblpt]D

Ile mam lat?
-Lat mam aktualnie 14 (tak konkretniej w lipcu 15.)

Czy posiadam sprawny mikrofon ?
-Oczywiście [dblpt]) , posiadam sprawny mikrofon jak i program TS3.

Login z serwera :
-Heksio

UID z serwera :
-1384

Coś o sobie:
-Zależy mi na tej frakcji , ponieważ mam/miałem doświadczenie z policją również na innych (troszkę wiekszych) serwerkach , doszedłem tam do (w miare wysokich rang) [dblpt]).

Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:
-Pewnie , że nie [dblpt]D , będę posłuszny jak piesek.

Dlaczego akurat Ty?:
-Tak jak wspomniałem w wyższej odpowiedzi miałem już z tym doczynienia. W skrócie kiedy będę na służbie w mieście będzie spokój [dblpt]D . (hehe)

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?:
-Czasami może spisanie [dblpt]) ale w negatywnym stopniu , raczej nie.

~Pozdrawiam , Heksio <3

Offline

#5 2017-02-01 18:51:42

grzeslos
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-27
Liczba postów: 14
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: grzeslos
UID: 1015
Wiek: 15
Coś o sobie: Witam, nazywam się Grzegorz, mieszkam w województwie opolskim. Jestem w 2 klasie gimnazjum. Interesuję się muzyką, militarią oraz informatyką.
Coś od siebie: Chciałbym dołączyć do SAPD ponieważ już byłem wiele razy na różnych typu 4life jako SAPD.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, zawsze wykonuję rozkazy osoby wyżej postawionej.
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą poważną, znam komendy oraz bindy. Znam mapę San Andreas jak własną kieszeń. Bardzo dobrze poruszam się po mapie autami. Jestem po mutacji, gram na serwerze praktycznie codziennie. Ortografia bez zarzutów.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Ojciec mojego znajomego jest policjantem.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon? Oczywiście.
Z poważaniem grzeslos.

Offline

#6 2017-02-01 19:59:39

Szatan
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-07
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: Szatan
UID: 179
Wiek: 16
Coś o sobie: Nazywam się Patryk, mieszkam w woj. opolskim. Uwielbiam zajmować się grami oraz patrolem w MTA jako SAPD. Jestem w klasie siatkarskiej interesuję się sportem oraz grami na komputerze.
Coś od siebie: Życzę wszystkim powodzenia. Nie skrycie chciałbym się dostać narazie do aSAPD a później wyżej.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie nie mam problemu, słucham wyższej rangi.
Dlaczego akurat Ty?: Dlatego, bo uwielbiam patrolować, czy ktoś nie robi jakiś wykroczeń oraz uwielbiam być policjantem. Oraz dobrze prowadzę auto oraz ogarniam mapę.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie nie mam.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Oczywiście, że tak.

Ostatnio edytowany przez Szatan (2017-02-01 20:03:02)

Offline

#7 2017-02-01 20:30:55

Nexonn
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login:Nexon
UID:808
Wiek:14 rocznikowo 15
Coś o sobie:Jestem Patryk mam 14 lat i z tego wnioskować można ze chodzę do 2 gimnazjum /mam dużo marzeń jak i zainteresowań/interesuje się bronią palną jak i ich atrapami / uwielbiam motocykle / Moje marzenia to Yamaha ZX8R , moim marzeniem jest jeszcze założyć rodzinę mieć dzieci i porostu mieć swój dom i żeby wszystko dobrze mi się okładało/teraz powiem coś o moim charakterze jestem miły , raczej nie odwalam , jestem uczciwy  , raczej próbuje dotrzeć do celu jaki sobie nadałem , jestem przyjazny raczej wole szukać większej ilości przyjaciół niż siedzieć przy dwóch czy jednym.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze zostanę przyjęty i ze zaufacie mi powierzając prawa do służby i Przyrzekam ze dam wszystko o ciebie nie zawiedziecie się na mnie i obiecuje ze dotrzymam tego wszystkiego.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: oczywiście ze tak/ bo co to za głupota podważać rad mądrzejszego ?
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego Ja hm lubię bezpieczeństwo a SAPD kojarzy mi się z bezpieczeństwem z przyjemnością pomagam z tak zwanym bananem na twarzy i bardzo milo mi jest jak mi ktoś dziękuje lub pochwala a W SAPD mam szanse się wykazać.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: nie bardzo.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Oczywiście ze tak

Offline

#8 2017-02-01 21:22:30

Jakub_2JZ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-02
Liczba postów: 8
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Jakub_2JZ napisał/a:

Login:
UID: 69
Wiek: 13 (za 1mies. 14)
Coś o sobie: Nazywam się Jakub, jestem prawie czternastoletnim (no tak 1mies do urodzin) chłopakiem. Jestem w 1kl. gimnazjum. Związałem się już z tym serwerem. Lubię motoryzacę, rysować, robić zdjęcia w MTA (samochodów), no i SAPD wiąże się u mnie z łapaniem kierowców - ale nie dlatego chcę być w SAPD.
Coś od siebie: Już kiedyś byłem w ASAPD na tym serwerze, ale cóż - reset frakcji. Chcę to powtórzyć.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, nie mam.
Dlaczego akurat Ty?: Już się zajmowałem nie raz w sprawach policji jako ich pracownik.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie, nie mam.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak

zapomniałem uid dopisać.

Offline

#9 2017-02-01 23:20:24

dabek
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-31
Liczba postów: 4
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: dabek
UID: 1390
Wiek: 17
Coś o sobie: No cóż więc mam na imię Eryk i mam 16  lat. Pochodzę z województwa Małopolskiego i mieszkam pod Krakowem. Uczęszczam do technikum na profil informatyka. Zwykle na mojej twarzy widnieje uśmiech, lecz są również te gorsze dni, aczkolwiek staram się nie być opryskliwym względem innych ludzi, gdyż wiem jak to krzywdzi. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu i denerwuje mnie to, kiedy ktoś używa wulgarnych słów, gdyż język polski jest językiem bogatym w synonimy, które mogą zastąpić takie słowa potocznie uważane za wulgarne [dblpt]) (np. motyla noga).
Coś od siebie: Nie mam nic do dodania, z wyjątkiem tego iż staram się być osobą tolerancyjną, lecz czasem pomimo dużych chęci i wysiłku nie udaje mi się, ale chyba nikt nie jest idealny [dblpt]).
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Oczywiście, że nie.
Dlaczego akurat Ty?: Trudno powiedzieć tak po prostu czemu ja, od kiedy gram już w takie gry przez internet, na serwerach takich jak te, czyli roley play zawsze mnie ciągnie to frakcji policyjnej. Grałem już na paru serwerach i zawsze byłem policyjnej frakcji, dobijałem score i odrazu podanie, więc chyba bardzo lubię tą frakcję, ponieważ można się wykazać  i jako jedyna frakcja nie jest nuda. Wygląd skina, jazda radiowozem, pościgi, zatrzymania, przesłuchania, jest to co lubię. Bardzo też lubię kontakt z ludźmi, a w tej frakcji jakbyś nawet nie chciał to i tak masz ciągle kontakt. Bardzo dobrze się zemną dogaduje, nie stwarzam za bardzo żadnych problemów, może z raz czy dwa uciekałem od policji ale to taki wybryk, później  żałowałem tego bo 200 minut w wiezieniu to daje to przemyślenia, ale tak zawsze zatrzymuje się do kontroli. Myślę, że będę dobrze sprawował służbę i sumiennie karał. Lubię też pomagać liderom przygotować szkolenie czy coś w tym stylu. Chyba starczy tyle, myślę że was przekonałem i dacie mi szansę.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Ojciec w zawodzie.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Oczywiście.

Ostatnio edytowany przez dabek (2017-02-01 23:22:30)

Offline

#10 2017-02-02 00:48:17

Arturo1612
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: Arturo1612
UID: 1061
Wiek: 17
Coś o sobie: Siemaneczko, nazywam się Artur oraz  mam 17 lat. Aktualnie mieszkam obok Wrocławia, na wsi. Lubię grać w gry komputerowe, aktualnie pogrywam sobie w WoWa, GTA V oraz FIFE. Oprócz spędzania czasu przed komputerem lubię spotkać się z kolegami, pojechać gdzieś, po prostu fajnie się pobawić i oderwać od rzeczywistości. Nie mam probłemów z ortografią. Jestem aktywny, ogarnięty i pracowity. Nie lubię się kłócić, wole to rozwiązać rozmową, a nie się wyzywać. Kilka lat temu interesowałem się także robieniem prac graficznym w GIMPie, jakoś mi to wychodziło, ale po kilkunastu miesiącach po prostu mi się znudziło. Oprócz tego tworzyłem obiekty w MTA i Map Construction (nie były jakieś świetne, po prostu się uczyłem), lecz tak jak z grafiką - znudziło mi się. Jeżeli chodzi o mój staż w SA:MP to swoją przygodę zacząłem około 2010 roku. Jestem osobą aktywną, jestem w stanie przesiedzieć na serwerze nawet kilka godzin w tym czasie pomagając graczom nowym czy tym już doświadczonym. Warto również dodać że nie jestem ideałem człowieka
,osobiście staram się dawać graczom jak najlepszy przykład. Jestem osobą pomocną i sumienną oraz co ważniejsze - nie faworyzuje żadnych graczy.
Coś od siebie: Nie raz, ani nie dwa  służyłem jako funkcjonariusz, wiem na czym polega ta praca oraz jakie posiada wyposażenie / pojazdy. Wiem że może i mam mały staż, lecz mam już spore doświadczenie w tej o to branży, aczkolwiek nie przeszkodzi mi to w dostania się w wasze szeregi.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie, żadnego.
Dlaczego akurat Ty?: To tak. Jestem kulturalny, posiadam wysoki poziom Role-Play. Także jestem punktualny, pracowity w tym co robię. Łatwo się ze mną dogadać, więc w pracy w grupie także raczej nie będzie problemów. Jestem osobą która nigdy się nie poddaje i zawsze szuka rozwiązań, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, myślę że mogłabym być dzięki temu wsparciem dla zespołu w trudnych momentach, czy w chwilach porażki.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Nie.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak.

Offline

#11 2017-02-02 16:28:32

Nexonn
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-24
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Nexonn napisał/a:

Login:Nexon
UID:808
Wiek:14 rocznikowo 15
Coś o sobie:Jestem Patryk mam 14 lat i z tego wnioskować można ze chodzę do 2 gimnazjum /mam dużo marzeń jak i zainteresowań/interesuje się bronią palną jak i ich atrapami / uwielbiam motocykle / Moje marzenia to Yamaha ZX8R , moim marzeniem jest jeszcze założyć rodzinę mieć dzieci i porostu mieć swój dom i żeby wszystko dobrze mi się okładało/teraz powiem coś o moim charakterze jestem miły , raczej nie odwalam , jestem uczciwy  , raczej próbuje dotrzeć do celu jaki sobie nadałem , jestem przyjazny raczej wole szukać większej ilości przyjaciół niż siedzieć przy dwóch czy jednym.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze zostanę przyjęty i ze zaufacie mi powierzając prawa do służby i Przyrzekam ze dam wszystko o ciebie nie zawiedziecie się na mnie i obiecuje ze dotrzymam tego wszystkiego.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: oczywiście ze Nie/ bo co to za głupota podważać rad mądrzejszego ?
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego Ja hm lubię bezpieczeństwo a SAPD kojarzy mi się z bezpieczeństwem z przyjemnością pomagam z tak zwanym bananem na twarzy i bardzo milo mi jest jak mi ktoś dziękuje lub pochwala a W SAPD mam szanse się wykazać.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: nie bardzo.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?:Oczywiście ze tak

Offline

#12 2017-02-02 16:51:12

SteeZ
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-25
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: SteeZ
UID: 596
Wiek: Mam 14 lat.
Coś o sobie: No więc tak, mam na imię Wiktor i mam 14 lat. Mieszkam w niedużej wsi. 
Moich chobby jest głównie granie w gry i ogólnie przebywanie na komputerze. Gdy byłem mały
ciągle bawiłem się z kuzynem, że on był strażakiem, a ja policjantem. Zawsze powtarzałem,
że kiedyś wlaśnie takowym zostanę . Dziś się to zmieniło ze względu na sprawy prywatne.
Mam starszego brata - nazywa się Michał. Gdy byłem mały nasze relacje były świetne.
Teraz chyba częściej sobie nawzajem dogryzamy niż razem spędzamy czas robiąc
coś pożytecznego lub coś co nas uszczęśliwia. Mam również wiele kuzynostwa lecz z dużą
częścią moja rodzina utrzymuję dosyć żadki kontakt. Wyjątkiem jest syn brata mojej mamy.
To własnie między  dzięki niemu zdecydowałem się napisać to podanie. On sam jest
członkiem SAPD i bardzo zachwala tą frakcję.
Może teraz coś na temat mojego charaktru. na codzień jestem osobą kulturalną i spokojną.
Nie wdaję się w kłótnie i spory. Staram się nie używać niecenzuralnych słów, ale myślę,
że każdy z nasma taki moment kiedy ponoszą go nerwy i jakoś trzeba je wyładwać .
Potrafię też radzić sobię w trudnych sytuacjach, nie robiąc wokół tego dużo szumu.
Dobrze znoszę wszelką krytykę pod warunkiem, że jest ona uzasadniona i mogę z niej
wyciągnąć wnioski, natomiast  jeżeli ktoś krytykuję mnie w sposób, który mnie obraża
to z taką osobą raczej bliskiego kontaktu nie złapie. Ogólnie chętnie nawiązuję nowe
znajomości. Lubię poznawać nowych, ciekawych ludzi i spędzać z nimi czas.
Jestem osobą skromną i raczej nieśmiałą. Raczej żadną wychylam się przed szereg
chyba, że sytuacja tego wymaga.

Coś od siebie: Chciałbym spróbować swoich sił we frakcji SAPD. SAPD to najlepsza frakcja na serwerze !
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie nigdy.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ bardzo ale to bardzo dużo znam się na frakcji SAPD i chciałbym spróbować swoich sił.
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Tak i to bardzo duże.
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Tak oczywiście

Offline

#13 2017-02-09 16:29:57

mati1337 OFFICIAL
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-01-18
Liczba postów: 30
Windows 8Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

okj wiec dodajcie mnie kurwy jebane

Offline

#14 2017-06-13 17:10:12

Finciakkowski
Gracz PlayYourStory
Dołączył: 2017-06-13
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja do struktur ASAPD

Login: Finciakkowski
UID: Zaraz wbije bo nie gralem jeszcze
Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imie Ernest, nie grałem jeszcze na tym serwerze ani na Total Story, lecz na .skyGame (( Serwer Hiio, stary serwerek )) byłem w policji i gralem około... 3-4 miesiecy [dblpt]o Ale moge sie mylic, nie lubie piłki nożnej ani ręcznej, wgl nie lubie sportu, zamiast tego wole programować SAMP, nwm co dalej pisac XD, lubie grać w gry na PC takie jak CS, FS, GTA, MTA Gothica itd. hmm... co by tu pisać... Mieszkam w Jednorożcu, nie bede wiecej pisal bo nie mam o czym moje życie to jakieś kalectwo... XD
Coś od siebie: Bardzo lubie policje, bylem w niej na P**R, .skyGame i jeszcze na jakims.
Czy masz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie.
Dlaczego akurat Ty?: Lubie policje oraz rozumiem co sie do mnie mowi a nie jak inni gracze, piszesz "Postaw tu pachołki" a on odjezdza radiowozem na swietlnych .-. "BOZE"! I dlatego ze bylem w policji na innych serwach [sred])
Czy masz do czynienia w życiu realnym z Policją?: Emm.. chyba, nwm XD
Czy posiadasz ts3 i sprawny mikrofon?: Mikro tak ale tsa nie bo error wywala :c

Pozdrawiam, zara wbije na serwer

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot